Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Kurs StrzyŻenia I PielĘgnacji PsÓw

(WrocŁaw, Wroclaw, )
Kurs StrzyŻenia I PielĘgnacji PsÓw


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zdobądź nowy i ciekawy zawód !
Zapraszamy do Wrocławia na profesjonalny kurs strzyżenia i pielęgnacji psów. Kursantom z innych miast oferujemy bezpłatne zakwaterowanie oraz posiłek w porze obiadowej.
Kurs składa się z części teoretycznej i praktycznej (zajęcia odbywają się od 12:00 do wieczora od pon. do piątku). W zajęciach uczestniczą maksymalnie 2 osoby kursanci zaczynają strzyc od pierwszego dnia pod okiem trenera.
Groomer jest to zawód jeszcze mało znany warto więc wykorzystać lukę na rynku.
Po ukończeniu kursu można umówić się na dodatkowe bezpłatne zajęcia (tydzień) w celu utrwalenia nabytych umiejętności .
Dla bezrobotnych istnieje możliwość dofinansowania w 100% przez P.U.P. Dodatkowo pomagamy wypełnić wnioski na dofinansowanie przyszłego salonu z P.U.P.
Kursant otrzymuje 2 zaświadczenia ukończenia kursu
eurokadra@neostrada.pl 508-287-293Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl