Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Kurs Na Certyfikat Kompetencji Zawodowych Kurs KrakÓw Koal

(Małopolskie, Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Kurs Na Certyfikat Kompetencji Zawodowych PrzewoŹnika Drogowego Rzeczy Plus Spedycja.zapraszamy Na 4-o Dniowe Szkolenie KtÓre OdbĘdzie SiĘ W Katowicach W Dn.08-11.02.2013r( Piątek, Sobota, Niedziela, Poniedziałek) .
Celem Szkolenia Jest Przygotowanie PaŃstwa Do Zdania Z Wynikiem Pozytywnym 4-o Godzinnego Egzaminu I Otrzymania Certyfikatu KtÓry To Pozwoli PaŃstwu UzyskaĆ LicencjĘ Na Transport Krajowy I MiĘdzynarodowy Oraz OtworzyĆ WŁasnĄ SpedycjĘ.
Nasi Kursanci OtrzymujĄ Od Nas Wszystkie NiezbĘdne Pomoce ( I Nie SĄ To KsiĄŻki Czy Ustawy) W Postaci TestÓw Wielokrotnego Wyboru Ok.2100 PytaŃ , RÓwnieŻ Omawiamy Wszystkie PrzykŁadowe Zadania Z KtÓrymi SiĘ ZetknĄ Na Egzaminie.
W OdrÓŻnieniu Od Amatorskich OŚrodkÓw Nasza Firma Opiekuje SiĘ KaŻdym Kursantem Od PoczĄtku Szkolenia ,aŻ Do Uzyskania Pozytywnego Wyniku Z Egzaminu. Nie Podajemy Godziny ZakoŃczenia W Danym Dniu Szkolenia GdyŻ WykŁadowcy W Naszej Firmie ProwadzĄ ZajĘcia DopÓki Wszyscy Nie ZrozumiejĄ DokŁadnie Wszystkich ZagadnieŃ.
Serdecznie Zapraszamy Osoby KtÓre Nigdy Nie MiaŁy Do Czynienia Z Transportem - Dla Nas Wystarczy By Kursant Czy TeŻ Kursantka PotrafiŁa MÓwiĆ Po Polsku, UmiaŁa PosŁugiwaĆ SiĘ Kalkulatorem I MiaŁa UkoŃczone 18 Lat , GdyŻ Jest To Warunek Uzyskania Certyfikatu Kompetencji. Reszta JuŻ W Naszych RĘkach , A Nasi WykŁadowcy DoŁoŻĄ Wszelkich StaraŃ By PaŃstwo Podeszli Do Egzaminu Tylko Raz I Otrzymali Wynik Pozytywny Z Egzaminu Oraz Certyfikat.
Zapisy Przyjmujemy Telefonicznie .
RÓwnieŻ MoŻecie PaŃstwo ZapisaĆ SiĘ Poprzez Formularz ZgŁoszeniowy Umieszczony Na Naszej Stronie : Koal.com.pl
Tel:794-424-090
Tel:794-424-091
Serdecznie Zapraszamy


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl