Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Kilka Kobiet - grupa rozwoju osobistego

(Poznań, ul. Piękna 4, Poznań, )
Kilka Kobiet - grupa rozwoju osobistego


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Od wieków kobiety spotykały się, wspierały się i uczyły się od siebie nawzajem. Chciałabym nawiązać do tej tradycji i zaprosić na spotkania grupy, w czasie której uczestniczki będą miały okazje przyjrzeć się sobie samym, swojej kobiecości i wszystkiemu temu, co je otacza.
Grupa ma charakter rozwojowy i jej celem jest wymiana doświadczeń, rozwijanie zasobów, poszukiwanie nowych możliwości i inspiracji.
Proponowane tematy spotkań
1. Ja, czyli kto.
2. Ja i moje pasje
3. Ja i moja kobiecość
4. Ja i inni
5. Ja, jako partnerka
6. Ja, jako córka
7. Ja, jako matka
8. Ja i ...
Grupa ma charakter otwarty.
Co to oznacza w praktyce?
To znaczy, ze ilość osób oraz &#8222;skład&#8221; grupy mogą zmieniać się z każdym kolejnym spotkaniem, co daje możliwość poznania nowych, ciekawych ludzi, nastawionych na rozwój osobisty.
To znaczy także, ze decyzja o pojawieniu się na spotkaniu może być spontaniczna &#8211; można przyjść na wybrane spotkania i na każde spotkanie należy zapisać się osobno, przy czym warunkiem odbycia się grupy jest potwierdzona obecność (dokonanie zapisu) przynajmniej 6 osób.
Spotkania odbywać się będą w każdy pierwszy piątek miesiąca, każde spotkanie będzie trwało 2 godziny.


start: 02.03.2012 (pt)
czas: 1800 - 2000
koszt: 1 spotkanie = 70 zł.


Anna Cwojdzińska
psycholog, terapeuta systemowy


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl