Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Festiwal Podatkowy

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
20 &#8211; 24 maja 2013 r.
Warszawa - Rezydencja Belweder &#8211; Klonowa, ul. Flory 2

Serdecznie zapraszamy na pierwszy w Polsce (może nawet i na świecie) Festiwal Podatkowy, który poprzez swoje innowacyjne podejście do zagadnień podatkowych przedstawi Państwu korzyści płynące z prowadzenia własnej polityki podatkowej oraz jak nasza świadomość podatkowa może przyczynić się do poprawy prawa podatkowego i warunków naszego portfela. Festiwal nie jest przeznaczony dla specjalistów prawa podatkowego lecz dla właścicieli i innych osób decyzyjnych w firmach z sektora MŚP.

PROGRAM FESTIWALU:
Dzień I (20.05) Wielkie otwarcie! &#8222;Panuj nad wydatkami poskrom je podatkami&#8221;.
Zapraszamy na przewrotne przedstawienie dzisiejszych problemów podatkowych w formie dotąd nie spotykanej.

Bohaterami pierwszego dnia są Iwona Chłopek właścicielka Kancelarii Doradcy Podatkowego Iwona Chłopek, Przedstawiciel Federacji Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Dorota Wieczorek właścicielka Yerbaciarnii TERERE, Joanna Bytomska-Zacny właścicielka Akademii Dobrej Prezentacji, oraz Paweł Bronikowski Prezes Zarządu Fundacji Anioły Filantropii, którzy pokażą nam jaki, my przedsiębiorcy, możemy mieć wpływ na poprawę rzeczywistości podatkowej w kraju i w naszych firmach.

Kolejne dni Festiwalu Podatkowego poświęcono warsztatom kierowanym do konkretnych branż, które odbędą się już w mniejszym gronie. Tutaj za pomocą case study, prostych i jasnych przykładów przedstawimy na liczbach odpowiedź: jak zatrzymać pieniądze w firmie dzięki planowaniu podatkowemu!

Dzień II (21.05) Warsztat: Prawa autorskie w świecie zawiłych przepisów podatkowych.
Dzień III (22.05) Warsztat: Kluczowe problemy podatkowe w organizacji non-profit.
Dzień IV (23.05) Warsztat: Niższe koszty VAT w gabinetach kosmetycznych, SPA oraz w klubach poprawiających kondycję fizyczną.
Dzień V (24.05) Prowadząc sprzedaż przez Internet możemy obniżyć podatki.

Szczegóły programu, zapisy i dodatkowe informacje na stronie internetowej Festiwalu: www.bizneszpazurem.pl lub pod nr tel. 885 485 189, e-mail: kancelaria@doradztwopodatkowe24.com.
http://www.bizneszpazurem.pl »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl