Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Bezpłatne Szkolenie z branży gastronomicznej

(Białystok, Białystok, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zapraszamy do wzięcia udziału w BEZPŁATNYCH SZKOLENIACH z branży z zakwaterowaniem i gastronomią. Aby wziąć udział w szkoleniu należy być zatrudnionym na terenie woj. podl., w mikro lub małych przedsiębiorstwach, zatrudnione na umowę o pracę. Osoby, które zdecydują się wziąć udział w projekcie obowiązkowo uczestniczą w szkoleniu z języka niemieckiego (60 osób). Natomiast do wyboru mają pozostałe szkolenia: Pozyskiwanie funduszy unijnych  w branży związanej z zakwaterowaniem i gastronomią (20 z 60 osób) Sprzedaż i marketing usług związanych z zakwaterowaniem i gastronomią(20 z 60 osób) oraz Profesjonalny menadżer branży związanej z zakwaterowaniem i gastronomią (20 z 60 osób)
1) Pozyskiwanie funduszy unijnych&#8230;;Sprzedaż i marketing usług&#8230;; Profesjonalny menadżer branży - 144 godziny na 1 grupę, średnio 10 osobową(w sumie 288 godzin na 20 osób/2 grupy w całym projekcie). Teoretycznie projekty miałyby odbywać się w weekendy- 18 spotkań po 8 godzin.
2) Szkolenie z języka niemieckiego - 72 godziny szkolenia na 1 grupę średnio 10 osobową (w sumie 288 godzi n na 20 osób/2 grupy w całym projekcie).Zajęcia miałyby odbywać się teoretycznie 3 razy w tygodniu (24 spotkania po 3 godziny na 1 grupę)
ZAPEWNIAMY: &#187;wykwalifikowaną kadrę trenerską
&#187;komplet materiałów szkoleniowych
&#187;catering


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl