Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Akademia Doskonałości- program rozwoju kompetencji zarządczych i społecznych

(Wielkopolska, Wolsztyn, )
Akademia Doskonałości- program rozwoju kompetencji zarządczych i społecznych


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
DEA Konsulting serdecznie zaprasza do udziału w cyklu szkoleń AKADEMIA DOSKONAŁOŚCI, którego celem jest rozwój kompetencji zarządczych oraz społecznych osób kierujących mikro i małymi przedsiębiorstwami w Wielkopolsce.

Unikalność oferowanego cyklu szkoleń, wynika z bogatego programu, który przenosi narzędzia i techniki zarządcze znane z opracowań dla wielkich korporacji, na grunt mikro i małych firm. Dzięki doświadczeniu trenerów, każda godzina szkolenia będzie dawać Państwu nową wiedzę, która pomoże w rozwoju Państwa biznesu.

Szkolenie podzielone jest na dwa moduły, z których każdy odpowiada na inne potrzeby wynikające z prowadzenia przedsiębiorstwa.
I moduł &#8211; &#8222;Lider zarządzania&#8221; &#8211; to szkolenia podnoszące WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI ZARZĄDCZE, w obszarze:
- tworzenia strategii rozwoju firmy - Wyprzedzamy zmiany,
- rekrutacji oraz budowania efektywnego zespołu - Sprawny mechanizm,
- oszczędności - Stop marnotrwastwu.

II moduł &#8211; &#8222;Laboratorium Kodu S&#8221; - to szkoleniowa gra grupowa rozwijająca i pozwalająca przećwiczyć w praktyce KOMPETENCJE SPOŁECZNE.

Gwarantowane:
- świeże spojrzenie na zarządzanie firmą i pracownikami,
- efektywne narzędzia i techniki,
- dostęp do doświadczonej kadry trenerów-praktyków,
- biznesowe otoczenie, nowe kontakty,
- nauka połączona z relaksem,
- profesjonalna organizacja w ramach atrakcyjnej ceny.

Zapewnia się:
- profesjonalne materiały szkoleniowe oraz rekwizyty,
- całodzienne wyżywienie,
- nocleg w ramach Laboratorium kodu S,
- certyfikat.

Pełna odpłatność za uczestnictwo we wszystkich modułach szkoleniowych, bez wsparcia Europejskiego Funduszu Społecznego wynosiłaby ok. 4 000, 00 zł, jednakże dzięki dofinasowaniu w 80% jest to jedynie koszt 510,00 zł, przy czym istnieje możliwość rozłożenia tej kwoty na raty.

Szczegółowe informacje:
mtokarska@deakonsulting.pl
tel. 61 624 72 98
fax. 61 624 77 41
http://www.deakonsulting.pl »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl