Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

4 lutego 2011 - Dzień Otwarty i "Spotkanie z kulturą" w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Gl

(Gliwice, Studzienna 3/5, IV piętro, Gliwice, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Nie jesteś zadowolony ze swoich studiów? Planujesz studiować kierunek z przyszłością? Studiuj dla bezpieczeństwa z WSB w Gliwicach!

4 lutego 2011 w godzinach 15.00-18.00 zapraszamy na Dzień Otwarty dla wszystkich zainteresowanych studiami w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa. Wydział Zamiejscowy w Gliwicach serdecznie poleca to spotkanie.
W programie: krótka prezentacja uczelni, loteria upominków, konkurs wiedzy o uczelni, rozmowy indywidualne, spotkanie ze studentem WSB &#8211; Mistrzem i wymiana doświadczeń.

O 17:00 &#8222;spotkamy się z kulturą&#8221; &#8211; zapraszamy na wykład otwarty Dziekana Wydziału Zamiejscowego w Gliwicach, dra Adriana Siadkowskiego: Wartości i normy islamu. Egzemplifikacja Jemenu. Zastanawiałeś nad tym, czy życie ma jedno imię? Zaznacz swą obecność w WSB w Gliwicach i posłuchaj o kobietach, winie, śpiewie i używkach!

WSB w Gliwicach &#8211; edukacja dla bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy! Już 4 lutego 2011! Gliwice, Studzienna 3/5, IV piętro - czekamy na Ciebie!

http://http://www.wsb.net.pl/ »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl