Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

___ Indywidualne lekcje gry na gitarze Piaseczno, Wawer, Praga Pd ___

(Piaseczno Warszawa Wawer Praga Pd, Piaseczno, )
___ Indywidualne lekcje gry na gitarze Piaseczno,  Wawer, Praga Pd ___


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zajęcia zarówno dla osób początkujących jak i bardziej zaawansowanych muzyków. Wiek i poziom zaawansowania uczniów nie gra roli, liczy się pasja i zaangażowanie. Program lekcji ustalamy indywidualnie do potrzeb i oczekiwań ucznia, w oparciu o konkretne utwory wg zasady graj to co lubisz; z wyłożeniem niezbędnej do praktycznego zrozumienia teorii.
Umiejętności, których możesz się nauczyć to:
 Gra z akordów, tabulatur, nut
 Gra improwizacyjna
 Fingerstyle
 Opracowywanie utworów ze słuchu
 Aranżacje utworów
 Techniki homerecordingu
Lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze i specjalnie zaaranżowanym pomieszczeniu wyposażonym w:
 Profesjonalne gitary i wzmacniacze, efekty gitarowe
 Sprzęt nagłośnieniowy
 Sprzęt do nagrywania lekcji (nagrania tworzone są w czasie lekcji z przeznaczeniem do ćwiczeń w domu, finalnego nagrania wybranych przez ucznia utworów).
Oczywistym jest, że aby nawiązać stałą współpracę należy się poznać, sprawdzić, czy obie strony są zadowolone, dlatego pierwsze spotkanie jest bezpłatne.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl