Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

ZrÓb Dobre WraŻenie

(Częstochowa, )
ZrÓb Dobre WraŻenie


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
"Życie jest ciągiem doświadczeń, z których każde czyni nas silniejszymi, mimo, że czasem trudno nam to sobie uświadomić&#8221;. Henry Ford


Czy wiesz, że na nasze cechy charakteru : śmiałość lub nieśmiałość, otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów lub zamknięcie w sobie wynika w dużej mierze z tego, jak zostaliśmy wychowani, w jakiej rodzinie się wychowaliśmy i z tego, jaka jest ogólna historia naszego życia?

Często mamy problemy z tym, by być otwartymi i przebojowymi, jednakże musimy żyć w społeczeństwie i dostosować się... Co zrobić, by nie mieć wrażenia, że jest się na ostatnim miejscu?

Aby zrobić dobre wrażenie na pracodawcy?

Zagadać do dziewczyny/chłopaka i pokonać ciążącą samotność?

Zapraszamy Cię na warsztaty aktorskie, na których nauczysz się pokonać nieśmiałość i strach...

Marek Bielecki, aktor filmowy i teatralny znany między innymi z &#8222;Miodowych Lat&#8221; pomoże Ci w tym, by uporać się z przeszłością i z optymizmem spojrzeć w przyszłość.

Nie zwlekaj i zapisz się : sumit@wsl.edu.pl

Więcej informacji na stronie www.sumit.pl/bielecki

Szkoła Umiejętności Miękkich i Talentów SUMIT
przy Wyższej Szkole Lingwistycznej
ul. Nadrzeczna 7
42-200 Częstochowa

http://www.youtube.com/watch?v=lKEdB99Yg4M
Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl