Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Wiosenne Nowości w Szkole Tańca Riviera - MOC TAŃCA NA WIOSNĘ !!!

(Warszawa, Warszawa, )
Wiosenne Nowości w Szkole Tańca Riviera - MOC TAŃCA NA WIOSNĘ !!!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Wiosenne Nowości w Szkole Tańca Riviera - MOC TAŃCA NA WIOSNĘ !!!

Nowe style oraz Instruktorzy!!!


*Cuban hip hop

To doskonała forma spędzania wolnego czasu zarówno dla dziewczyn jak i chłopaków.
Zajęcia opierają się na nauce krótkich choreografii do muzyki kubańskich grup Hip
Hopowych. Pod okiem kubańskiego choreografa przenosimy się na godzinę do Havany i razem z kubańską młodzieżą bawimy w pełnym słońcu egzotycznej wyspy, a główny cel to przede wszystkim dobra zabawa!

*Mambo jazz

Uczymy się choreografii złożonej z kilku kroków tanecznych szybko wyrabiając pewność
i elastyczność ruchu w tańcu czemu towarzyszy duży ładunek pozytywnej energii.
Podczas zajęć poznamy również kroki taneczne wykorzystywane podczas pokazów
w słynnych kubańskich teatrach i kabaretach. Na zajęciach skupimy się głównie na wykorzystaniu elementów jazzowych i interpretacji muzyki z wykorzystaniem podstawowych kroków mambo, w krótkich pełnych energii choreografiach. Nauczymy się jak łączyć poszczególne figury tak aby w tańcu wyglądać ładnie i potrafić bawić się płynnie wplatając poszczególne kroki do muzyki.


*Bachata

to taniec rodem z Dominikany - bardzo zmysłowy i niezwykle gorący. Teksty piosenek opowiadaja glownie o miłości, zlamanych sercach, namiętności co przeklada się na tańczące pary. Jednak wraz ze wzrostem popularności w coraz szerszym gronie tancerzy bachata ewoluowała. Prostsza w nauce od salsy - wolniejsze tempo muzyki (zbliżone do cha-cha-cha) ułatwi nam zadanie nauczenia się tego tańca.
Kurs polecamy jako uzupełnienie kursów salsy - mając podstawową wiedzę na temat salsy nauka tego tańca okaże się zdecydowanie łatwiejsza.


Koniecznie zarezerwuj miejsce
zapisy@taniec.net
tel.: 605 056 056, 607 955 995
22 234 98 98, 22 825 80 22Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl