Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Warsztat Komunikacji empatycznej

(Poznań , Poznań, )
Warsztat Komunikacji empatycznej


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Chcesz realizować w związku swoje marzenia?

Chcesz czuć się bezpiecznie i bezgranicznie ufać swojej drugiej połówce?

Chcesz nauczyć się rozmawiać ze swoim partnerem/swoją partnerką o uczuciach i potrzebach?

Chcesz wiedzieć jak budować szczęśliwy związek oparty na zrozumieniu i empatii?

Przyjdź ze swoim partnerem/partnerką na warsztat pt.

&#8222;BYŚMY ŻYLI DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE &#8211; od bajki do radosnej realności&#8221;

Zwykle bajki kończą się rytualnym &#8222;i żyli długo i szczęśliwie&#8221;. W życiu to szczęście i harmonia rzadko przychodzi samo. Rolą partnerów jest ich kształtowanie i pielęgnowanie - tylko w ten sposób można poczuć się jak w bajce&#8230;
W trakcie zajęć zastanowimy się nad dynamiką związku oraz naszą rolą w nim. Przyjrzymy się temu, co sprzyja, co przeszkadza w budowaniu relacji, a także co nas w niej ogranicza.

Zajęcia będą okazją do:
spotkania się ze swoimi oczekiwaniami w stosunku do partnera,
nauczenia się rozpoznawania uczuć i potrzeb towarzyszącym nam w związku,
posłuchania różnych języków miłości i odnajdowania ich w związku,
zastanowienia się nad sposobami pielęgnowania i wspierania związku.

Termin warsztatu: 14 kwietnia 2012 roku (sobota)

w godzinach od 10:00 do 18:00

Miejsce: Sala szkoleniowa
ul. Sienkiewicza 10/3 ( róg ulic Sienkiewicza i Asnyka), Poznań

Prowadząca: Izabela Kaźmierczak

Opłata: 350zł*

Płatności prosimy dokonywać przelewem: nr konta: mBank: 22 1140 2004 0000 3902 4501 4930 (przelew z dopiskiem warsztat o relacjach w związku)
*konieczność dokonania przedpłaty w wysokości min. 200zł do dnia 8 kwietnia 2012 roku (w przypadku nieobecności uczestnika na warsztacie przedpłata nie ulega zwrotowi). Do dnia 13 kwietnia 2012 roku prosimy o wpłacenie całej kwoty na podany powyżej numer konta.
Możliwość wpłaty na konto całej kwoty. Prosimy o przyniesienie na warsztat wydruku potwierdzenia przelewu.
Zapisu na warsztat proszę dokonywać pod adresem: biuro@fitzgerald.pl
Z dopiskiem &#8222;warsztat o relacjach w związku&#8221;
Ilość miejsc na warsztacie jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Więcej informacji o szkoleniu uzyskają Państwo pod numerem 664 467 081 lub 500 548 600.

Warunki uczestnictwa w warsztacie:
1. Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w warsztacie tylko za zgodą lub pod opieką rodziców, po uprzedniej konsultacji z organizatorem.
2. Osoby będące w trakcie leczenia psychiatrycznego, a także które ostatnio przeżyły kryzys emocjonalny lub są w depresji, powinny swoją decyzję o udziale w warsztacie skonsultować z lekarzem prowadzącym lub psychoterapeutą.
3. Warunkiem rezerwacji miejsca na warsztacie jest dokonanie zapisu na wskazanym adresie mailowym oraz dokonanie przedpłaty w wysokości 200zł do dnia 8 kwietnia 2012roku.
4. W wypadku nieobecności na warsztacie przedpłata nie podlega zwrotowi. Możliwe jest natomiast przekazanie zarezerwowanego miejsca innej, wskazanej przez siebie osobie.
5. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie organizacyjnym warsztatu z przyczyn od siebie niezależnych, np. gdyby liczba uczestników nie pozwalała na pokrycie kosztów organizacji warsztatu. W tej sytuacji uczestnik posiada prawo do zwrotu opłaty za warsztat.
6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za stan zdrowia fizycznego i emocjonalnego uczestników warsztatu, zarówno w czasie jego trwania, jak i po jego zakończeniu.
7. Zgłoszenie udziału w warsztacie jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu, cennika oraz warunków uczestnictwa.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl