Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Wakacyjny kurs rysunku Kraków

(Kraków, Skawina, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Wakacyjny kurs rysunku architektonicznego prowadzony w Szkole rysunku odręcznego MDK-kurs w Krakowie od 2008 roku.
Zajęcia przeznaczone są dla kandydatów na studia architektoniczne na kierunkach: architektura i architektura krajobrazu w Polsce oraz dla wszystkich tych, którzy do rekrutacji poza granice kraju potrzebują na skompletowanie teczki prac.
Lekcje rysunku podczas wakacji, są kontynuacją zajęć prowadzonych podczas roku szkolnego dla uczniów pracowni rysunku. Dla kursantów rozpoczynających naukę rysunku od podstaw, są wprowadzeniem do zaawansowanego rysunku architektonicznego.
Tematyka kursu rysunku obejmuje wszystkie wymagania do egzaminów wstępnych na wydziały architektury na uczelniach: Politechnika Krakowska, Politechnika Świętokrzyska, Politechnika Śląska, Politechnika Łódzka, Politechnika Poznańska, Politechnika Rzeszowska, Politechnika Wrocławska. Zajęcia z rysunku odręcznego w Szkole rysunku są kompleksowym przygotowaniem do studiów architektonicznych, a ich wakacyjna wersja- wprowadzeniem do rysunku w luźniejszej formie z wykorzystaniem zajęć plenerowych.
Kurs rysunku prowadzony jest w formie wykładów oraz ćwiczeń w pracowni i w plenerze, co pozwala na zapoznanie kursantów z zagadnieniami ściśle technicznymi jak perspektywa, konstrukcje geometryczne, kompozycje, projektowanie i weryfikacja nowo poznanych tematów podczas plenerów.
Kurs rysunku w wakacje prowadzony jest przez cały lipiec i sierpień w czwartki, piątki oraz soboty od godziny 10 do 14 w pracowni w centrum Krakowa przez architektów z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym. http://http://www.kurs-rysunku.com/wakacyjny-kurs-rysunku.html » wakacyjny kurs rysunku


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl