Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Ustawienia systemowe metodą Hellingera! Katowice

(Katowice, Katowice, )
Ustawienia systemowe metodą Hellingera! Katowice


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Chciałbyś poprawić relacje panujące w twojej rodzinie, pracy, przyjaźni, związku? Czy mimo starań, w twoim otoczeniu wciąż pojawiają się niejasne sytuacje, które pragniesz rozwiązać? Jeśli chcesz znaleźć przyczyny niepowodzeń i pomóc sobie oraz swoim bliskim - już dziś zapisz się na ustawienia systemowe metodą Hellingera!

Co to są ustawienia systemowe?
Jest to metoda służąca przywróceniu harmonii w naszej kondycji psychiczno-fizycznej oraz w naszych relacjach z innymi ludźmi. Podstawowym założeniem jest nasze głębokie powiązanie z rodziną, zarówno z osobami żyjącymi jak i naszymi przodkami a także z osobami, które związały z rodziną swoje koleje losu.
Hellinger zakładał, że powiązaniami tymi kieruje pierwotny porządek, tzw. &#8222;system&#8221;. Wymaga on aby każda osoba w rodzinie miała swoje miejsce i należne jej prawa. Krzywda, wina, śmierć czy wykluczenie członka rodziny, zaburza system, który domaga się wyrównania porządku w kolejnym pokoleniu.

Terapeuta pomaga uświadomić problemy i rozwiązać uwikłanie, oraz ustawić osoby w porządku, który jest dla danej rodziny właściwy. Ogromną zaletą ustawień jest fakt, że uzdrowienie całej rodziny, może się odbyć dzięki obecności na terapii, tylko jednego jej członka.


ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !!!
Wartość inwestycji: 150 ZŁ !!!
Najbliższy warsztat: Warszawa 25 maj


Korzyści dla Ciebie - ustawienia:
-porządkują splątane i zerwane więzi rodzinne
-przywracają spokój i równowagę.
-zamieniając chaos w harmonię


!!!UWAGA!!!
W przerwach, w miarę możliwości przewidziane są ćwiczenia z terapii oddechowej oraz technik medytacyjnychINNE TERMINY:

Katowice 15 czerwiec
Wrocław 13 lipiec
Lublin 6 wrzesień

!!!ZAPRASZAMY!!!
Unlimited Group Polska

-mail: info@unlimitedgroup.pl
-tel/sms: 533 993 337
-strona organizatora: http://cs.unlimitedgroup.pl/zapisy.htmlSzukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl