Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Trwa nabór w bezpłatnej szkole EDICUS!

(Ul. Oławska 17, 50-123 Wrocław, Wroclaw, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Edicus to bezpłatna szkoła policealna kształcąca osoby, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i tym samym zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Jesteśmy szkołą niepubliczną o uprawnieniach publicznej co oznacza, że wydawane przez nas świadectwa i dyplomy są dokumentami państwowymi. Kształcimy w trybie zaocznym, w soboty i niedziele, średnio co dwa tygodnie.

To, co nas wyróżnia to przede wszystkim profesjonalna kadra. Nasi wykładowcy to praktycy, którzy w fachowy, a jednocześnie przystępny sposób przekazują wiedzę.

Staramy się kształcić w sposób odpowiadający nowoczesnym standardom edukacyjnym. W tym celu zajęcia odbywają się z użyciem niezbędnego wyposażenia uwzględniającego specyfikę i wymagania danego kierunku.

Niewątpliwym atutem przemawiającym za nauką właśnie w naszej szkole jest przyjazna atmosfera. W naszym sekretariacie każdy zasięgnie niezbędnych informacji. Nasz zespół znajdzie czas dla każdego Słuchacza, który zwróci się o pomoc w rozwiązaniu problemu.


Edicus jest szkołą w 100% bezpłatną! Oznacza to, że nie pobieramy wpisowego, opłat za legitymację, indeks, wszelkiego rodzaju egzaminy&#8230; ani żadnych innych!


Prowadzimy kierunki o różnym okresie nauczania. Jeszcze przed ukończeniem szkoły Słuchacz może zdobyć certyfikat, który będzie potwierdzeniem posiadanych przez niego umiejętności. W zależności od kierunku na pewnych etapach nauki podchodzi się do egzaminów kwalifikacyjnych. Cały cykl nauczania jest dostosowany w taki sposób, aby możliwie jak najlepiej przygotować się do każdej z kwalifikacji. Po ukończeniu szkoły i zdaniu wszystkich kwalifikacji uzyskuje się ogólny dyplom technika w danym zawodzie.
Trwa nabór na następujące kierunki:

- technik administracji (4 semestry),
- technik bezpieczeństwa i higieny pracy (3 semestry),
- technik informatyk (4 semestry),
- technik rachunkowości (4 semestry)
- florysta (2 semestry)


Aby zapisać się do naszej szkoły należy dostarczyć do sekretariatu następujące dokumenty:

- kserokopię dowodu osobistego,

- świadectwo ukończenia szkoły średniej,

- dwa zdjęcia legitymacyjne,

- zaświadczenie od lekarza medycyny pracy o braku przeciwwskazań do kształcenia się w danym zawodzie. Na miejscu wydawane jest skierowanie na takie badania. Są one bezpłatne.

Wszystkich zainteresowanych nauką w naszej szkole serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie można dokonać wstępnego zapisu elektronicznego.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl