Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Terapia czaszkowo-krzyżowa (cranio-sacralna) - TCK - moduł I - POZNAŃ

(Poznań, Łódź, )
Terapia czaszkowo-krzyżowa (cranio-sacralna) - TCK - moduł I - POZNAŃ


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zapraszamy serdecznie na szkolenie:

TERAPIA CZASZKOWO-KRZYŻOWA (cranio-sacralna) - TCK - moduł I

TERMIN I MIEJSCE: 9-12.05.2013r POZNAŃ

OPIS SZKOLENIA:
Terapia Czaszkowo-krzyżowa jest formą odbierania informacji, który każdy z nas nosi w sobie od momentu poczęcia aż do chwili obecnej. Nośnikiem tych informacji jest płyn mózgowo-rdzeniowy, który krążąc w naszym organizmie począwszy od przestrzeni czaszki, poprzez kanał kręgowy aż do kości krzyżowej, a stamtąd do wszystkich narządów naszego ciała i najdalej oddalonych komórek poprzez obmywanie zakończeń nerwowych, które je unerwiają. Pulsowanie tego płynu powoduje niemal niezauważalny ruch kości czaszki, kości krzyżowej, które terapeuta odczytuje i interpretuje zgodnie z tym, co organizm chce przekazać. Organizm jest całością - nie funkcjonuje jako ręka, noga czy oko-ból w jednym obszarze poprzez sieć połączeń nerwowych, tkankę łączną ,która łączy nasze ciało w jedno jest przenoszony za pomocą ruchu płynu rdzeniowo-mózgowego jako informacja o deformacji, blokadzie, zaburzeniu. Wszystkie nieprawidłowe napięcia w naszym ciele zaburzają ten rytm. Terapia czaszkowo-krzyżowa umożliwia odnajdywanie tych nieprawidłowości, umożliwia ich uwolnienie oraz samo-leczenie organizmu.
Założenia i zakres działania tej metody sprawiają, że jest ona bardzo przydatna w towarzystwie innych, klasycznych metod fizjoterapeutycznych, ortopedycznych i neurologicznych.
Kurs prowadzony jest według autorskiego programu Dr Andrei Axt na podstawie materiału opracowanego i opublikowanego przez F.Silssa (CRANIOSACRAL BIODYNAMICS VOL 1, 2001, VOL 2, 2004, NORTH ATLANTIC BOOKS) Całość kursu jest podzielona na VI modułów.
Terapię czaszkowo-krzyżową można stosować między innymi u pacjentów, których męczą takie dolegliwości jak: bóle głowy, migrena, szumy w uszach, niewyjaśnione bóle stawów, mięśni o podłożu psychosomatycznym, zaburzenia koncentracji, nerwowość, depresja, zaburzenia snu, drętwienia kończyn, ADHD dzieci i dorosłych , dysfunkcje stawu skroniowo-żuchwowego, MPDz , stres, stany pourazowe po wypadkach komunikacyjnych.

ADRESACI:
fizjoterapeuci, psycholodzy, pedagodzy, lekarze, logopedzi

INSTRUKTOR:
mgr Justyna Sadowska - mgr rehabilitacji ruchowej, specjalista rehabilitacji I0, członek Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji, Certyfikowany Instruktor i Terapeuta Terapii Czaszkowo-krzyżowej wg podejścia biodynamicznego (szkoła montrealska). www.craniosacralterapia.pl
Ukończone szkolenia: całościowe szkolenie Terapii Czaszkowo-krzyżowej moduły I-VI, warsztaty z zakresu TCK: Szyszynka, Serce, Oko, Ucho, Autyzm, PNF BASIC, PNF w pediatrii, Analiza i terapia dziecka zagrożonego, Masaż Shantala, McKenzie moduły A,B,C,D,E, Sensomotoryka-korekcja wad postawy z zastosowaniem przyborów Thera-band, Ćwiczenia oporowe i równoważne z zastosowaniem przyborów Thera-band, Kinesiology Taping, Integracja Odruchów wg S. Masgutowej, studia podyplomowe z Organizacji i Zarządzania w Służbie Zdrowia oraz z Psychologii Zarządzania.
Od 11 lat prowadzi Niepubliczny Zakład Rehabilitacji i Fizykoterapii KINEZIS w Dębnie, a ostatnie 5 lat pracy zawodowej - to praca z najmłodszymi pacjentami - od wcześniaków, po dzieci w wieku szkolnym, zarówno zdrowymi jak i z różnymi schorzeniami

CZAS TRWANIA KURSU: 4 dni (38 godzin dydaktycznych)

CENA KURSU: 900zł brutto

CENA ZAWIERA: materiały szkoleniowe, certyfikat, przerwy kawowe

ZAPISY ORAZ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:
REHASTART
www.rehastart.pl
www.facebook.com/rehastart
biuro@rehastart.pl
tel 602-52-00-62


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl