Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Teatralne Ferie w Zakopanem

(Zakopane - Kościelisko, Kielce, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Już w lutym tego roku zapraszamy młodzież licealną oraz pozostałe osoby planujące zdawać egzamin aktorski do szkół teatralnych na tygodniowy kurs przygotowawczy do Zakopanego.
Osoby planujących udział w przesłuchaniach, castingach, projektach scenicznych.

To także propozycja dla wszystkich, którzy pragną spróbować profesjonalnej pracy z trenerami, związanymi ze sceną. W komfortowej atmosferze, w zimowej stolicy Polski.

Dla wszystkich uczestników wiele dodatkowych atrakcji - kulig, ogniska, basen termalny, wyjazdy do Zakopanego.

W trakcie tygodniowych zajęć intensywne, codzienne warsztaty z dziedzin wymaganych na uczelniach artystycznych: Teksty - proza, wiersz, monolog, emisja głosu i piosenka, praca z akompaniamentem, taniec
i ruch sceniczny.

Warsztat zaprojektowany jest w oparciu o wymagania, stawiane kandydatom do szkół artystycznych. Prowadzony przez zawodowych aktorów i trenerów, związanych ze sceną na co dzień.

Informacje pod numerami telefonów oraz na stronie internetowej.
Zapraszamy!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl