Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Szkolenie coachingowe wg standardów ICF dofinansowane z UE

(Opole, Krapkowice, )
Szkolenie coachingowe wg standardów ICF dofinansowane z UE


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
SZKOLENIE DOFINANSOWYWANE UE - COACH W STANDARDACH ICF

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu prowadzonego przez nas projektu "Coach ICF &#8211; wzrost kwalifikacji kadr zarządzających województwa opolskiego". Projekt ruszył w lipcu 2012 i będzie trwać aż do listopada 2013.

Projekt skierowany jest do managerów, trenerów oraz osób związanych z kształtowaniem umiejętności i postaw innych, pracujących i zamieszkujących województwo opolskie, którzy zainteresowani są rozwojem w kierunku coachingu.

Jest to projekt współfinansowany w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Unii Europejskiej, Program Operacyjny &#8222;Kapitał Ludzki&#8221;, Priorytet VIII. &#8222;Regionalne kadry gospodarki&#8221;, działanie 8.1 &#8222;Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie&#8221;, poddziałanie 8.1.1 &#8222;Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw&#8221;.

Coach ICF jest projektem kończącym się międzynarodowym egzaminem w języku polskim lub angielskim, po którym Uczestnicy otrzymają Międzynarodowy Certyfikat ICF honorowany w 81 krajach, uprawniający do wpisania na Międzynarodową Listę Coachów.

Jakie korzyści płyną z udziału w projekcie?
- zdobycie nowego zawodu - coach to trener rozwoju osobistego
- podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych
- nabycie umiejętności motywowania pracowników i wpływu na ich efektywność


Osoby zainteresowane przystąpieniem do projektu, wezmą udział w procesie rekrutacji.

Projekt jest dofinansowywany w 80% pomocy publicznej !!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Kontakt:
Katarzyna Szczudrawa

Biuro projektu:
Profi Biznes Group
ul. Konsularna 1/26
45-089 Opole


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl