Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Szkolenia dla monterów rusztowań do pracy w Norwegii!

(Wrocław, Szczecin, Wroclaw, )
Szkolenia dla monterów rusztowań do pracy w Norwegii!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cross Border Recruitment Sp. z o.o. organizuje szkolenie dla monterów rusztowań i wszystkich zawodów w których wymagana jest praca na wysokości powyżej 5m zgodnie z §46c (dawniej § 13) norweskiego rozporządzenia nr 555.
Celem kursu jest zdobycie norweskich kwalifikacji uprawniających do pracy na wysokości powyżej 5 m, które wymagane są do wykonywania pracy jako monter rusztowań w Norwegii. Zapewniamy 100% gwarancję, iż dokumenty wydane przez naszą jednostkę są honorowane przez pracodawców na terenie całej Norwegii. Szkolenie zakończone jest egzaminem pisemnym, po zaliczeniu ,którego uczestnicy otrzymują certyfikat. Po pozytywnym przejściu szkolenia możliwość podjęcia pracy w Norwegii. Szkolenie odbędzie się we Wrocławiu w dniach 29 -30 czerwca. Organizujemy kursy w innych miastach na życzenie kandydata .
Firma CBR oferuje najatrakcyjniejsze warunki cenowe na rynku w trzech wariantach:
Kurs §46c, cena &#8211; 2150 zł obejmuje przeprowadzenie zajęć wraz z całością materiałów szkoleniowych w języku polskim, opracowanie dokumentów, egzamin końcowy, wydanie certyfikatu w wersji papierowej oraz plastikowej plakietki.
Kurs §46c z zakwaterowaniem, cena 2250 zł obejmuje przeprowadzenie zajęć wraz z całością materiałów szkoleniowych w języku polskim, opracowanie dokumentów , egzamin końcowy, wydanie certyfikatu w wersji papierowej oraz plastikowej plakietki, zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych w centrum Wrocławia (bez wyżywienia).
Kurs §46c z zakwaterowaniem i wyżywieniem, cena &#8211; 2400 zł obejmuje przeprowadzenie zajęć wraz z całością materiałów szkoleniowych w języku polskim, opracowanie dokumentów, egzamin końcowy, wydanie certyfikatu w wersji papierowej oraz plastikowej plakietki, zakwaterowanie w pokojach 2 osobowym w centrum Wrocławia i wyżywienie (śniadanie oraz obiad).
Wymagania:
Doświadczenie w pracy na rusztowaniach minimum 6 miesięcy udokumentowane świadectwem pracy, referencjami potwierdzającymi czas trwania zatrudnienia lub zaświadczeniem podpisanym przez pracodawcę. Mile widziane polskie uprawnienia. Zgłoszenia oraz więcej informacji pod numerem +48 784 495 047 i e-mail: kkr@eucbr.pl.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl