Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Skorzystaj z dofinansowanego kursu z języka angielskiego w Gostyniu!

(Powiat gostyński, Gostyń, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
&#8222;Zarządzanie przez jakość-program wsparcia mikro i małych przedsiębiorców&#8221;

Lingua Viva oraz Idea4 zapraszają mikro- i małe przedsiębiorstwa z powiatu gostyńskiego do udziału w szkoleniach współfinansowanych przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach projektu &#8222;Zarządzanie przez jakość-program wsparcia mikro i małych przedsiębiorców&#8221;, każdy z uczestników skorzysta z 2 rodzajów szkoleń:
&#8226; Szkolenie z zakresu Total Quality Management (56x45min).
&#8226; Szkolenie z zakresu języka angielskiego-biznesowego (60x45min), z wykorzystaniem multimedialnej platformy e-learningowej, na wybranym poziomie zaawansowania.


Rozpoczęcie szkoleń: kwiecień, miejsce: Gostyń

Projekt &#8222;Zarządzanie przez jakość-program wsparcia mikro i małych przedsiębiorców&#8221;, jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Wysokość dofinansowania wynosi 80% kosztów uczestnictwa, pozostałe 20% pokrywa instytucja zgłaszająca pracownika na szkolenie.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl