Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

ROSYJSKI kursy języka rosyjskiego od października

(Kraków, Kraków, )
ROSYJSKI kursy języka rosyjskiego od października ROSYJSKI kursy języka rosyjskiego od października ROSYJSKI kursy języka rosyjskiego od października


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Centrum Bajkał w Krakowie zaprasza wszystkich zainteresowanych przygodą z językiem, na standardowe kursy języka rosyjskiego od października!

Rozpoczęcie kursu: 8/9 października
Długość semestru: 4 miesiące
Spotkania: 2x90 min. w tygodniu
Ilość osób w grupie: maks. 6
Koszt semestru: 650 zł
Program semestru: 64 godziny akademickie

Wybierz rozwiązanie najlepiej pasujące do Ciebie!

Trwają zapisy na kursy rosyjskiego:
- A1 wt i czw g. 18:15-19:45
- A1 wt i czw g. 9:00-10:30
- A1+ (ze znajomością alfabetu i podstaw) pn i śr g. 18:00-19:30
- A2 wt i czw g. 19:30-21:00
- B1 pn i śr g. 18:30-20:00
- B2 pn i śr g. 17:00-18:30
- B2+ w biznesie wt i czw g. 19:45-21:15
- C1 wt i czw g. 16:30-18:00
- KONWERSACJE (B1-B2) 1x90 min., środa g. 16:30

Aktualności można śledzić na Facebooku: https://www.facebook.com/#!/CentrumBajkal

Wirtualna wycieczka po moskiewskich zabytkach i syberyjskich bezdrożach? Na kursie rosyjskiego nikogo nie ominie niepowtarzalna przygoda!

Nasze kursy rosyjskiego są zestandaryzowane z wymogami WSiP i egzaminem państwowym TRKI. Od najniższych poziomów kładziemy nacisk na KOMUNIKACJĘ, a kursy prowadzone są metodą ASYMILACJI!

Kurs ma za zadanie doprowadzić do konfrontacji z żywą, współczesną mową, a zajęcia prowadzone są w środowisku sprzyjającym przyswajaniu jej. Nie brakuje języka ulicy, którym posługują się młodzi ludzie, a czego nie ma w słownikach i brakuje na kursach językowych. Ciekawostki krajoznawcze i zasady savoir-vivre w kontaktach towarzyskich, to nieodłączne elementy kursu.

Przyjemna atmosfera to czynnik wyjściowy na naszych zajęciach, który umożliwia swobodne wyrażanie myśli i efektywną naukę. W przyswajaniu obcej mowy stosujemy metody aktywizujące: różnorodne pomoce naukowe, zabawę w śmieszne słowa, gry oparte na fiszkach, idiomy, słowa - fałszywi przyjaciele.

Istnieje możliwość rozłożenia płatności na miesięczne raty!

Każdy poziom zakończony zostaje egzaminem i wydaniem certyfikatu szkoły.
Poziomy realizowane w naszej szkole są zgodne z wymogami wspólnej platformy ESOKJ (Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego). Od poziomu B1 wzwyż prowadzone przez native-speakerów i połączone są z przygotowaniem do egzaminów państwowych z języka rosyjskiegoTRKI.

Umożliwiamy podejście do egzaminu w Krakowie.

Kontakt:
biuro@bajkal.edu.pl
Tel. 504 105 360
www.bajkal.edu.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl