Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Projekt e-Senior, nauka obsługi komputera i korzystania z internetu dla osób w wieku poprodukcyjnym.

(Białystok, ul. Malmeda 1, Białystok, )
Projekt e-Senior, nauka obsługi komputera i korzystania z internetu dla osób w wieku poprodukcyjnym. Projekt e-Senior, nauka obsługi komputera i korzystania z internetu dla osób w wieku poprodukcyjnym.


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Stowarzyszenie EUROPA zaprasza osoby starsze do wzięcia udziału w projekcie który pozwoli im na naukę obsługi komputera i korzystania z internetu!

Projekt e-Senior &#8211; dedykowany jest dla osób starszych (kobiety 60+, mężczyźni 65+) z miasta Białystok. Jest to kurs obsługi komputera oraz Internetu dla osób w wieku produkcyjnym. Krok po kroku nauczymy każdą starszą osobę (kobiety 60+, mężczyźni 65+) z miasta Białystok, która dobrowolnie zgłosi swój udział w szkoleniu. Dzięki temu kursant będzie mógł swobodnie korzystać z komputera i wykorzystywać możliwości wirtualnej sieci.

Uczestnik projektu e-Senior w celu wzięcia udziału w szkoleniu powinien dokonać wpłaty w wysokości 15 zł.

Beneficjentami projektu będzie 16 osób, które dobrowolnie zgłoszą swój udział w szkoleniu.
Głównie będą to:

Kobiety 60+, mężczyźni 65+, w tym emeryci, renciści i osoby niepracujące lub pracujące z miasta Białystok w wieku poprodukcyjnym

Kontakt:

Tel: 85 74 89 102
E-mail: projekty@stowarzyszenieeuropa.pl
Link: http://stowarzyszenieeuropa.pl/projekty/e-senior/


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl