Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Pomoc językowa - zajęcia indywidualne z ANGIELSKIEGO - pomoc do egzaminu, konwersacje, hobbystycznie

(Łódź, ul. Zbiorcza 9A, Łódź, )
Pomoc językowa - zajęcia indywidualne z ANGIELSKIEGO - pomoc do egzaminu, konwersacje, hobbystycznie


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Rutka Korki. Pomoc językowa ANGIELSKI
,,Pustynię upiększa ukryta gdzieś studnia.&#8217;&#8217; &#8211; Exupéry

Studia PG kierunku Environment Protection and Management z certyfikatem językowym Empik SJO oraz 7-letnim doświadczeniem w nauczeniu (Metodyk Językowy techniki CALLAN/ AVALON/ SITA/ talking kids w Akademii; The INSELL Method w doskonaleniu umiejętności komunikacji; biznesowe szkolenia językowe dla prywatnych korporacji (Białystok/ Warszawa/ Trójmiasto) do certyfikatu FCE, BEC, w sektorze Medical Care; lider AIESEC, wymiana międzynarodowa, TOFEL-preparation; szkolenie fonetyczne z zakresu języka potocznego i slangów regionalnych G.B. oraz Ameryki; warsztaty artystyczne, animacja:

- Nauka od podstaw (także dorośli) w sympatycznym, niestresującym towarzystwie ;-)
- Przygotowanie do MATURY/ CERTYFIKATU/ PRACY (symulacje egzaminów; bogaty zasób materiałów do nauki).

W szczególnych przypadkach możliwość dojazdu do Klienta (Centrum miasta): spotkanie min. 2-godzinne, grupa, dziecko niepełnosprawne.


Coś więcej...
Wysoki poziom merytoryczny
Poczynając od pierwszych muzycznych zakrętów 4 - 7 latków (rytmika, twister językowy) przez grupę 8 - 11 latków wprowadzając elementy manualne do młodzieży gimnazjalnej i przygotowującej się na maturę (KET&#8217;y, prezentacje, FCE) po młodych hobbystów, studentów (CAE, CPE, IELTS&#8217;a, czy TOEFL i bardziej pod specjalizację (trzy poziomy BEC&#8217;u, prawnicze ILEC i TOLES, Medical Care). Także nauka języka turystycznego, czy języka z zakresu psychologii i neurokognitywistyki.
Uczenie przedmiotów z polskiego dziennika nauczycielskiego, ale w języku angielskim, np. na maturę międzynarodową. Tak przygotowuję z
które obrazują różnorodne procesy fonetyczno-twórcze. Ponadto uczniowie sami tworzą modele matury z biologi i matematyki.

Bogaty warsztat metod nauczania
Moją pasją jest odkrywanie i tworzenie sposobów dotarcia do ludzi o różnych predyspozycjach. Podczas zajęć będzie możliwość odkrycia kanałów dostępu do swojego umysłu, pamięci, inteligencji.
Pracuję używając:
&#8226; Map mentalnych
&#8226; Zakładek pamięci
&#8226; Łańcuchowej metody skojarzeń
&#8226; Rzymskiego pokoju
&#8226; Innych mnemotechnik

Zajęcia w małych grupach
2-3 osób - jako optymalny układ grupy zadaniowej. Grupa daje wsparcie, pomoc, jest inspiracją i mobilizacją.
! Grupa na zamówienie. Ty i min. dwaj Twoi znajomi zgłaszający się do mnie, otrzymują rabat: tylko 20 zł/ pełne 60 minut od każdej osoby.
Minimum 2 godziny w tygodniu
Uważam, że jest to minimalny czas, jaki trzeba poświęcić na trening umiejętności.
Symulacje, modelowanie
Posiadam bogaty zbór symulacji komputerowych, obrazujące istotę zjawisk i procesów z najróżniejszych materiałów. Najważniejsze to zrozumieć, dotknąć i zapamiętać.

Cena za lekcje: tylko 35 zł/ pełne 60 minut !


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl