Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Pole Dance nowe kursy

(Wrocław, Wroclaw, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Pole Dance popularyzowany jest obecnie jako kolejna forma fitness. Elementy tańca erotycznego odsunięte zostały na dalszy plan, a nacisk kładziony jest na aspekt sportowy. Wykorzystanie w ćwiczeniach drążka daje wiele możliwości. Pozwala wykonać efektowne figury i układy.
Pole dance jest przede wszystkim sztuką panowania nad ciałem. Łączy w sobie fitness, taniec, akrobatykę, gimnastykę oraz wszelkie inne elementy aktywności ruchowej.
To właśnie sprawia, że tak szybko zyskuje on popularność na całym świecie. Można go wykorzystać praktycznie wszędzie &#8211; można tworzyć widowiskowe spektakle, pokazy na imprezach sportowych albo po prostu ćwiczyć w domu czy w szkole tańca.
Nasze studio specjalizuje się w zajęciami pole dance nasza kadra instruktorska szkoli się u międzynarodowych trenerów. Wyróżnia nas profesjonalizm oraz zaangażowanie w naszym studio nie poczujesz się jak na zwykłych zajęciach fitness. Nasze kursy odbywają się w małych grupach skupiamy się na każdym uczestniku
Już po drugich zajęciach poczujesz jak pole dance korzystnie wpływa na twoje ciało
Piękna sylwetka na lato tylko z naszym treningiem ułożonym do twoich potrzeb


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl