Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Nauka języków obcych i zabawa z obcokrajowcami w BYDGOSZCZY!

(Bydgoszcz, Bydgoszcz, )
Nauka języków obcych i zabawa z obcokrajowcami w BYDGOSZCZY!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Chcesz poprawić swoją znajomość języka obcego w towarzystwie obcokrajowców? Masz dosyć nudnych lekcji? Chcesz w końcu nauczyć się mówić, a przy okazji dobrze się bawić i poznać fantastycznych ludzi poznać inne kultury? Mamy propozycję idealną dla Ciebie!

Największa międzynarodowa organizacja studencka AIESEC zaprasza na ośmiotygodniowe warsztaty językowe realizowane w ramach projektu AIESEC University Bydgoszcz, zarówno licealistów i studentów, jak i innych zainteresowanych. W ofercie znajdują się takie języki jak:

ANGIELSKI, HISZPAŃSKI, FRANCUSKI,WŁOSKI, ROSYJSKI, CHIŃSKI.

Warsztaty mają na celu naukę i poprawę umiejętności językowych oraz otwarcie się uczestników na kontakt z obcymi kulturami. Dodatkowym atutem jest to, że zajęcia będą prowadzone w języku angielskim. Warsztaty odbywać się będą od 6 lutego do 31 marca 2012r. A wszystko to w atrakcyjnej cenie i przyjaznej, międzynarodowej atmosferze. :))

Zapisy oraz więcej informacji na stronie http://learnbyplay.pl/oferta.php?miasto=Bydgoszcz oraz
na www.facebook.com/AIESEC.UNIVERSITY

Pozdrawiam i zapraszam


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl