Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Nauka JĘzykow Obcych Przez ZabawĘ!

(Lublin, ul. Sikorskiego 1/u3, Lublin, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Metoda MAŁA LINGUA dla dzieci w wieku 3-12 lat realizację swoją opiera o autorski bajkowy motyw Rodziny Blabbersów z Livendell, krainy mieszczącej się w innym wymiarze, w kosmosie&#8230;

Dlaczego motyw bajkowy?

Dzieci uczą się najlepiej tego, czego doświadczają wszystkimi zmysłami &#8211; poprzez muzykę, rytm, obrazy, dotyk, uczucia i działania. Bajkowy kontekst w realizacji zajęć, bliski dziecku, z łatwością oddziałuje na dziecięcą wyobraźnię i tym samym zachęca je do efektywnej nauki.

W MAŁA LINGUA najmłodsi poprzez poznawanie przygód Blabbersów uczą się mówić pełnymi zdaniami oraz przygotowują się do komunikacji w tzw. naturalnym środowisku językowym, tj. za granicą czy spotykając obcokrajowca.

Użycie metody MAŁA LINGUA gwarantuje ograniczenie zapominania poznanych dotąd zasobów językowych i zapewnia u dzieci postęp językowy.

Założenie stymulowania zmysłów dziecka znajduje swoje ograniczenia w grupie wiekowej 10-12 lat, kiedy to struktury gramatyczno-leksykalne są już wprowadzane w sposób opisowy.

Dla grupy wiekowej 10-12 lat metoda i zastosowanie motywu Blabbersów zostały więc odpowiednio zmodyfikowane.

W ramach metody MAŁA LINGUA wykorzystywane są autorskie materiały dydaktyczne z linii The Blabbers` fan club, między innymi Ilustrowany Słownik Blabbersów, płyta z piosenkami i płyta Karaoke Blabbersów The Blabbers` songs fan club, książeczki w uproszczonej wersji językowej z przygodami Blabbersów The Blabbers` adventures fan club, Kalendarz Wydarzeń z życia Blabbersów The Blabbers` fan club Day after Day.

Wykorzystanie autorskich materiałów dydaktycznych pozwala nie tylko na naukę samego języka, ale też umożliwia wprowadzenie na lekcjach języka obcego wiedzy o kulturze krajów świata i pokazuje, że język jest nie tylko wirtualnym narzędziem do komunikacji w klasie, ale przede wszystkim służy do porozumiewania się w świecie, jest podstawowym narzędziem w dialogu międzykulturowym.

Dla Rodziców MAŁA LINGUA przygotowała system szkoleń: ME & MY ENGLISH KID, umożliwiający poznanie technik pracy z dziećmi w domu i utrwalanie w środowisku domowym poznanych na zajęciach struktur językowych.


Każda grupa wiekowa podzielona jest na poszczególne poziomy zaawansowania.

Każdy poziom zaawansowania to dwa semestry nauki.

W celu przypisania Twojego Dziecka na najbardziej optymalny poziom zaawansowania zapraszamy na BEZPŁATNE SPOTKANIE Z METODYKIEM.
Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl