Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Najnowocześniejsza akademia przedłużania włosów zaprasza!

(Kraków, Kraków, )
Najnowocześniejsza akademia przedłużania włosów zaprasza!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Najnowocześniejsza akademia przedłużania włosów zaprasza!
Kształć się z najlepszymi!
Pragniemy zaprosić do skorzystania z promocyjnej oferty profesjonalnych szkoleń organizowanych przez Akademię PRZEDŁUŻANIA WŁOSÓW beauty-for-you w Krakowie. Na najwyższym poziomie, w kameralnych grupach ułatwiających bezpośredni kontakt z instruktorem szkolić się mogą fryzjerzy posiadający kwalifikacje i praktykę jak i osoby z poza branży i bez doświadczenia zawodowego. Szkolenia obejmują zaawansowane techniki przedłużania, zagęszczania i uzupełniania włosów i najnowsze trendy w strzyżeniach, koloryzacji, rozjaśnianiu, stylizacji włosów przedłużanych. Panele szkoleniowe składają się z 2 etapów które metodycznie pogłębiają zdobytą wiedzę. Instruktorzy rozbudzają kreatywność i pomysłowość uczestników przedstawiając doskonały warsztat i poszerzenie podstaw sztuki fryzjerskiej.
Akademia beauty-for-you to nie tylko centrum edukacyjne - Akademia beauty-for-you to miejsce, gdzie możesz zaopatrzyć się we wszystko co związane z przedłużaniem włosów to także grono pasjonatów przyjaźniących się, wspierających się wzajemnie i wspólnie dzielących swoje odkrycia i pomysły.
Celem Akademii jest takie kształcenie ekspertów we fryzjerstwie aby za ich sprawą polska ulica stawała się coraz weselsza i kolorowa a polki bardziej zadowolone ze swojego wizerunku. Pomagamy odkrywać talent i kreatywność Uczestników naszych szkoleń, uczymy kochać swój zawód i doceniać możliwości jakie daje nam praca z Klientem. Stylista przedłużania włosów staje się kreatorem wizerunku i artystą, którego prace trafiają na ulice naszych miast.

Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl