Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Nabór na studia licencjackie w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Gliwicach już ruszył!

(Gliwice, Studzienna 3/5, Gliwice, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Gliwicach rozpoczęła nabór na dwa kierunki studiów licencjackich: Bezpieczeństwo Narodowe i Pedagogika! Na każdym z nich oferujemy 13 specjalności do wyboru, m.in. Bezpieczeństwo Antyterrorystyczne, Bezpieczeństwo i Higiena Pracy, Bezpieczeństwo Publiczne, Animacja Kultury, Edukacja dla Bezpieczeństwa, czy Logopedia i Terapia Pedagogiczna z Glottodydaktyką.
Zanim zdecydujesz się studiować u nas, to możesz zostać WOLNYM SŁUCHACZEM! Przychodź na zajęcia, podchodź do egzaminów, zbieraj zaliczenia. Poczuj się jak student i poznaj starszych kolegów! Jeśli zdecydujesz się na studia, to masz możliwość przepisania zdobytych ocen!
Ponadto studiując u nas masz 2 w 1, czyli studia licencjackie i uzyskujesz bezpłatnie tytuł technika ochrony osób i mienia &#8211; wszystko dzięki naszej współpracy z Policealną Szkołą Detektywów i Pracowników Ochrony O&#8217;CHIKARA.
Rekrutujemy też na studia podyplomowe. Zainteresowanym oferujemy 32 kierunki do wyboru!
Sprawdź nas! www.wsb.net.pl lub 32/335 40 19


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl