Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Magia skutecznej komunikacji

(Katowice, Sosnowiec, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
A Ty jakie masz cele komunikując się ?

Ostatnio byłem w ulubionej kawiarni i zanim przyszli znajomi na spotkanie, postanowiłem napić się aromatycznej kawy. Siedząc w naprawdę wygodnym fotelu przy dźwiękach nastrojowej muzyki, trzymając w ręku przyjemnie ciepłą filiżankę z kawą i delektując się jej smakiem i zapachem...mając chwilę wolnego czasu zacząłem obserwować ludzi wokół siebie zadając sobie jednocześnie pytanie w jakim celu ludzie się komunikują....? I jak to robią...?
Może Ty też doszedłeś do wniosku, że większość ludzi gdy zaczyna mówić do innych to robi to w celu przekazania lub uzyskania informacji, zaprezentowania swojego poglądu lub talentów krasomówczych wykazania swojej racji lub po prostu z przyzwyczajenia poruszają ustami, wydając dźwięki. Jak zwykle mawiał Forrest Gump bez żadnego wyraźnego powodu;. Co ciekawe mamy do wyboru ponad 50 tys słów a używamy zaledwie 10 % z tego całego arsenału...!!!
http://www.inlp.pl/magia-skutecznej-komunikacji.php »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl