Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Kursy z zakresu udzielania pierwszej pomocy Racibórz tel.500193952

(Rydułtowy, Racibórz, )
Kursy z zakresu udzielania pierwszej pomocy Racibórz tel.500193952


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Kursy z zakresu udzielania pierwszej pomocy
Bardzo ważnym jest, aby każdy z nas powinien w odpowiedni sposób zareagować w sytuacjach zagrożenia czyjegoś życia lub zdrowia. Dzięki temu, można uratować osobę poszkodowaną jeszcze przed przyjazdem karetki i profesjonalnej pomocy medycznej. Nasza firma oferuje szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej zarówno dla firm, jak i dla Klientów indywidualnych, zainteresowanych przeszkoleniem z tego zakresu.

Kurs pierwszej pomocy
http://piszczekszkolenia.pl/pierwsza-pomoc/ »

Nasze szkolenie obejmuje kurs trwający osiem godzin. Po jego ukończeniu, każdy z uczestników otrzymuje odpowiedni certyfikat poświadczający posiadane umiejętności.Szkolenie z pierwszej pomocy to przede wszystkim zajęcia praktyczne, w których biorą udział kursanci:

Poddawani są oni różnego rodzaju symulacjom wypadków i sytuacji losowych.
Istnieje możliwość przeprowadzenia resuscytacji oddechowo-krążeniowej na wysokiej jakości fantomie.
Można również posiąść wiedzę z zakresu opatrywania ran i urazów.
Istnieje możliwość zadawania pytań i prowadzenia dyskusji z osobą szkolącą.
O naszej firmie

Funkcjonujemy na rynku szkoleniowym już od wielu lat, z sukcesami.

Naszą misją jest najwyższa jakość usług oraz przekazanie posiadanej przez nas wiedzy. Instruktorzy posiadają szeroki zakres doświadczenia, które pozwala im na przekazanie najcenniejszych informacji.

Szkolenie z pierwszej pomocy cena uzależniona jest przede wszystkim od tego, jak duża grupa osób jest mu poddawana oraz od miejsca przebiegu samego szkolenia. Swoje usługi prowadzimy na terenie województwa śląskiego, jednak chętnie dojeżdżamy również do innych województw.

Gwarantujemy Państwu najlepsze efekty i nabycie podstawowych umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Nabyte podczas kursu umiejętności oraz zdobyte informacje z pewnością przydadzą się każdemu uczestnikowi i znacznie ułatwią odpowiednie zachowanie w sytuacji zagrożenia czyjegoś życia lub zdrowia. Warto zdecydować się na nasz kurs i skorzystać z wiedzy profesjonalnych instruktorów, którzy od lat zajmują się tą tematyką i doskonalą swoje umiejętności.

Nauka pierwszej pomocy,szkolenie z pierwszej pomocy &#8211; Katowice,Rybnik,Żory,Racibórz-Śląsk ,Kraków-Małopolska,Opole-Opolskie


KILKA INFORMACJI O NAS
International First Aid Certification Centre Polska jestPrzedstawicielstwem działającym na terytorium RP i reprezentuje międzynarodową instytucję tj.International First Aid Certification Centre (poprzednia nazwa: First Aid Certification Centre). IFACC w Newark (USA) jest międzynarodową instytucją edukacyjno-badawczą &#8211; posiadającą osobowość prawną i zarejestrowaną przez Sekretarza Stanu Delaware (USA). IFACC zajmuje się kształceniem ratowników pierwszej pomocy kursów w zakresie dydaktyki ratownictwa przedmedycznego i pierwszej pomocy emocjonalnej. IFACC prowadzi samodzielnie kursy i szkolenia na obszarze wielu państw lub za pośrednictwem swoich profesjonalistów, podmiotów współpracujących i akredytowanych niezależnych podmiotów .
http://piszczekszkolenia.pl/pierwsza-pomoc/ »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl