Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Kursy JĘzykowe Na Wszystkich Poziomach!

(Warszawa, Warszawa, )
Kursy JĘzykowe Na Wszystkich Poziomach! Kursy JĘzykowe Na Wszystkich Poziomach!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Mamy coś dla Ciebie.


Już dziś zapisz się na kurs językowy TELC. Wysoki poziom kształcenia i egzamin końcowy pozwala otrzymać certyfikat, honorowany w wielu instytucjach.


Wykwalifikowana kadra nauczycielska, native speakerzy, małe grupy oraz przyjazna atmosfera zajęć sprawiają, że przyswajanie wiedzy staje się przyjemnością, która w dodatku procentuje w przyszłości.
Zarażamy pasją do nauki takich języków jak:

ANGIELSKI
NIEMIECKI
ROSYJSKI
FRANCUSKI
SWAHILI

Certyfikat TELC (The European Language Certificate) to świadectwo opanowania języka w oparciu o wytyczne Rady Europy, które pozwala na przystąpienie do programu Socrates/Erasmus. To niezbędny dokument, stwierdzający znajomość języka, w przypadku ubiegania się o pracę na stanowiskach urzędniczych w krajach Unii Europejskiej, uznawany w ramach postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej. Certyfikat zwalnia z obowiązkowych egzaminów językowych na studiach.

Zainwestuj w siebie, przyjdź do nas.
Centrum Egzaminacyjne
GLOBAL Training Centre Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 44, VI piętro
tel.: (22) 333 74 26, 333 74 27

www.globaltc.eu, email: biuro@globaltc.euSzukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl