Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Kurs wózki widłowe 299zł

(Łódź, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Łódź, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Nasza placówka w Łodzi zaprasza Państwa na kurs na operatora wózków widłowych, podestów ruchomych, a także HDS-ów. Domeną naszej firmy jest szkolenie osób właśnie w tym zakresie, dlatego kończąc je u nas otrzymasz kwalifikacje zawodowe pozwalające na obsługę wózków, żurawi czy dźwignic. Ponadto uzyskasz wiedzę teoretyczną na temat przepisów BHP, rodzajów maszyn oraz wiedzę praktyczną z zakresu ich obsługi i eksploatacji.

Wydajemy dokumenty w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim, dlatego uprawnienia, które u nas otrzymasz ułatwią Ci znalezienie pracy w kraju, jak i za granicą.

Dbamy, by sprzęt, na którym się uczycie był jak najbardziej nowoczesny oraz odpowiadał obecnemu rynkowi pracy. W związku z tym najstarszy wózek ma tylko 5 lat. Dodamy, że sprzęt ćwiczeniowy obejmuje różne marki wózków, a wśród nich Linde, Nissan, czy Toyota.

Chciałbyś wraz z kolegami uczestniczyć w szkoleniu, ale martwisz się kosztami? Już nie musisz! Przewidujemy upusty dla grup zorganizowanych (powyżej 5 uczestników).

Zapisując się na nasz kurs stwarzasz sobie możliwość podniesienia swoich kwalifikacji, a tym samym stajesz się konkurencyjny na rynku pracy w stosunku do pracowników bez odbytego szkolenia na podesty ruchome.

Nie siedź bezczynnie! Pomóż rozwinąć skrzydła Twojej karierze i zapisz się już dziś na szkolenie.

Nasi instruktorzy czekają na Ciebie tutaj:

Łódź, ul. Tuszyńska 60/64,
tel. 695-375-025http://www.jgllogistics.pl/lodz »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl