Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Kurs rysunku

(Kraków, Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Kurs rysunku na architekturę w Szkole rysunku odręcznego MDK-kurs prowadzony jest w niezmienionej formie od 2005 roku w Krakowie.
Zajęcia z rysunku prowadzone są w grupach, dostosowanych do umiejętności każdego uczestnika kursu oraz czasu, jaki pozostał mu do egzaminu wstępnego na architekturę. Lekcje rysunku zawsze prowadzone są od podstaw przez architektów z doświadczeniem pedagogicznym.
Lekcje rysunku odbywają się w tygodniu oraz weekendy.
Szkoła rysunku oferuje trzy sprawdzone programy nauki rysunku różniące się intensywnością oraz stopniem trudności:
podstawowy- zajęcia raz w tygodniu
intensywny- dwa razy w tygodniu
rozszerzony- trzy razy w tygodniu

Kurs rysunku przeznaczony jest dla kandydatów na studia architektoniczne na kierunkach:
architektura
architektura krajobrazu w Krakowie

Zakres tematyczny kursu rysunku obejmuje wymagania do egzaminów wstępnych na wydziały architektury na Politechnice Krakowskiej, Śląskiej, Świętokrzyskiej, Wrocławskiej, Rzeszowskiej, Łódzkiej, Poznańskiej i innych. Dla uczniów planujących studia poza granicami kraju proponujemy zajęcia mające na celu przygotowanie i skompletowanie teczki prac.
Kurs rysunku prowadzony jest od września do czerwca włącznie.

Szkoła rysunku, poza kursem z rysunku odręcznego oferuje również swoim uczniom możliwość wzięcia udziału w kursie z historii sztuki do matury obejmującym swoim zakresem kanon z historii sztuki do matury. Zajęcia z historii sztuki odbywają się od października do maja.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z galerią prac naszych uczniów oraz ze szczegółową ofertą kursów rysunku.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl