Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Kurs przedłużania rzęs

(Łódź, ul. Gdańska 90, Łódź, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Piękne i długie rzęsy to już nie przywilej tylko dla sław i gwiazd wielkiego formatu. Dziś dzięki sztuce przedłużania i zagęszczania rzęs każda z nas może uzyskać spektakularny efekt- spojrzenie nabiera głębi, oko staje się wyraźniejsze, a co najważniejsze naturalne rzęsy nie są zniszczone. Zapraszamy serdecznie na szkolenie przedłużania rzęs metodą jeden do jednego. Metoda ta polega na doklejaniu sztucznych rzęs do naturalnych, włos po włosie. Dzięki niej uzyskamy bardzo naturalny efekt, który zadowoli każdą kobietę.

PROGRAM KURSU:

BHP podczas wykonywania zabiegu
Zalecenia i przeciwwskazania do wykonania zabiegu
Omówienie produktów i narzędzi używanych w trakcie zabiegu
Przygotowanie stanowiska pracy
Przygotowanie naturalnych rzęs do zabiegu przedłużania
Doklejanie i ostateczne formowanie rzęs- wykonanie zabiegu
zasady pielęgnacji i korekty przedłużonych rzęs
Technika usuwania zagęszczonych rzęs
Czas trwania kursu 8 godzin.

Zajęcia prowadzi Pani Renata Mierzejewska, właścicielka salonu &#8222;Relax&#8221; w Łodzi, gdzie każdy może znaleźć chwilę relaksu i zabieg dla siebie. Osoba niezwykle komunikatywna, cierpliwa i dokładna, z dużym zaangażowaniem podchodząca do swojej pracy, a także z ogromnym doświadczeniem zawodowym i dydaktycznym, którym chętnie się dzieli.

Zapraszamy !
http://www.cswinner.pl »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl