Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Kurs języka angielskiego dla pracowników branży gastronomicznej i hotelarskiej

(Szczecin, Szczecin, )
Kurs języka angielskiego dla pracowników branży gastronomicznej i hotelarskiej


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
ETW (Explore The World) zaprasza wszystkie chętne osoby do wzięcia udziału w organizowanym przez nas Kursie Języka Angielskiego dla Pracowników Branży Hotelarsko &#8211; Gastronomicznej.

Do kogo skierowany jest Kurs?

- do wszystkich osób, które planują wyjechać za granicę do pracy w hotelach, pubach, restauracjach, itd. na sezon lub na stałe i chciałby przed wyjazdem podszkolić swoją znajomość języka oraz zyskać umiejętności potrzebne do swobodnego porozumiewania się zarówno w miejscu pracy jak i życiu codziennym;

- do osób, związanych zawodowo z branżą gastronomiczną, chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe (wystawiamy imienne certyfikaty!)

- serdecznie zapraszamy też Uczniów i Studentów, którzy chcieliby wziąć udział w jednym z organizowanych przez nas programów praktyk i staży w Grecji (informacje na temat programów znajdują się na naszej stronie internetowej), a boją się, że ich znajomość języka angielskiego nie jest wystarczająca. Wszystkim zainteresowanym wyjazdem do Grecji Uczestnikom Kursu gwarantujemy miejsce praktyk/stażu!

Co jest celem Kursu?

Uczestnictwo w organizowanym przez ETW Kursie Języka Angielskiego ma zapewnić uzyskanie kompetencji z zakresu języka zawodowego dla pracowników branży turystycznej i hotelarskiej. Celem kursu jest wykształcenie kompetencji językowych pozwalających na swobodne komunikowanie się zarówno w miejscu pracy i w sytuacjach życia codziennego. Kurs nastawiony jest na nabycie praktycznych umiejętności pozwalającym osobom wyjeżdżającym do pracy czuć się pewniej i szybciej odnaleźć się w międzynarodowym środowisku. Dodatkowo dla osób wyjeżdżających do Grecji w ramach jednego z naszych programów przygotowaliśmy także zajęcia, które mają na celu przybliżenie osobom wyjeżdżającym do pracy na Wyspy kultury greckiej oraz zasad greckiego savoir vivre .

Zakres tematyczny kursu:

- Ogóle kompetencje językowe w zakresie słownictwa (powitanie i pożegnanie, przedstawianie się i autoprezentacja; sytuacje życia codziennego: zakupy, pytanie o drogę, czas, reagowanie w sytuacjach nagłych, prośba o pomoc)

- Ogólne kompetencje z zakresu gramatyki języka angielskiego (konstrukcja zdań w podstawowych czasach, czasowniki modalne i nieregularne, zdania pytające i odpowiedzi na nie, przeczenia, zwroty grzecznościowe, stopniowanie przymiotników)

- Kompetencje językowe związane z językiem zawodowym (praca na recepcji, w kuchni, restauracji &#8211; nazwy stanowisk i typowych dla nich czynności, odbieranie zamówienia, rozmowa z &#8222;trudny&#8221; klientem, serwowanie potraw, nazwy elementów zastawy stołowej, nazwy produktów spożywczych, dań, alkoholi, rozumienie i ustalanie grafiku pracy)

Na jakim poziomie trzeba znać język angielski, by móc uczestniczyć w Kursie?

- kurs skierowany jest do osób z podstawową lub średniozaawansowaną znajomością języka.

Ile trwa Kurs?
Kurs trwa 3 weekendy (zajęcia odbywają się w piątki po południu, soboty i niedziele). Łączna długość Kursu &#8211; 40h.

Cena Kursu: 500PLN (cena obejmuje materiały dydaktyczne oraz imienny certyfikat poświadczający ukończenie Kursu)

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt mailowy: info@etw.org.pl lub telefoniczny: 91 82 03 009, 507 134 211.

Zespół ETW
Al. Piastów 59/4
70-335 Szczecin tel. 606 199 860; 507 134 211 tel./ fax: 91 82 03 009; www.etw.org.pl e-mail : etw@etw.org.pl; info@etw.org.pl Skype: etw.szczecin


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl