Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Kurs &#8222;Bowtech&#8221; - Moduł 1+2. Szkolenie dla rehabilitantów, masażystów, terapeutów

(Gdańsk, Gdansk, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Kurs &#8222;Bowtech&#8221; - Moduł 1+2

Szkolenie dla rehabilitantów, masażystów, terapeutów zajmujących się pracą z ciałem i wszystkich zainteresowanych

Organizator/instruktor z ramienia Australijskiej Akademii Terapii Bowena:
Theoklitos Tsallos (Grecja)
Miejsce: Gdańsk
Termin: 01.12- 04.12.2011 r.


Zabiegi technikami Bowena (Bowtech) polegają na wykonaniu serii specyficznych, delikatnych i jednocześnie precyzyjnych chwytów na poszczególnych mięśniach, grupach mięśni, ścięgnach lub więzadłach. Dzięki celowej stymulacji łagodnymi ruchami palców - poprzez ubranie lub bezpośrednio na skórze - wywołane jest drganie, wychwytywane przez receptory znajdujące się w tkance łącznej i powięzi. Aby nie zakłócać tego procesu, konieczne jest wprowadzenie typowych dla techniki Bowena przerw pomiędzy kolejnymi seriami chwytów. Metoda ta jest jedyną w swoim rodzaju formą neuromięśniowego przeprogramowania. Działa na układ nerwowy zarówno na poziomie strukturalnym jak i mięśniowym oraz na układ limfatyczny i krążenie. Jest znana ze swej efektywności w dolegliwościach wewnętrznych jak i w procesie rehabilitacji.

Ten wyjątkowy program bazujący na pracy z powięzią opracowany został przez Toma Bowena z Australii. Uznawany jest za jedną z najefektywniejszych, holistycznych metod terapeutycznych na świecie. Stosowany jest już od ponad czterdziestu lat, w ponad 25 krajach świata.

Terapia Bowena jest odpowiednia i skuteczna dla każdego, od noworodków po ludzi starszych, od drobnych dolegliwości po choroby przewlekłe. Osoby cierpiące na choroby układu kostnego, stawów, mięśni i ścięgien, neurologiczne zarówno w stanach ostrych jak i przewlekłych, wykazują dużą poprawę stanu zdrowia i usprawnienia. Terapia ta przynosi ulgę zarówno sportowcom jak również kobietom ciężarnym oraz ludziom ze wszelkimi dolegliwościami.

Przykładowe dolegliwości, w których Technika Bowena daje bardzo dobre rezultaty to: udar mózgu, porażenia (w tym dziecięce porażenie mózgowe), stwardnienie rozsiane, skrzywienia kręgosłupa, zapalenie stawu barkowego, problemy z kolanami, zwichnięcia kostki, bóle pleców o różnym podłożu, rwa kulszowa, zespół sztywnego karku, kontuzje sportowe, RSI (zespół nawracających urazów mięśni i ścięgien na skutek przeciążenia). A także w problemach z nerkami, moczeniem nocnym, bólach głowy (w tym migrenowych), astmie, zapaleniu oskrzeli, katarze siennym (alergie) oraz w stresie i czasie chronicznego zmęczenia.
Więcej informacji o Technice Bowena na stronie: http://bowentechnique.pl/

Kontakt Hanna Opiła:
Tel. kom. +48 602 557 570

Kontakt w Gdańsku: Małgorzata Koczyk
Tel.kom. 510 033 251


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl