Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Kurs Tworzenie BiŻuterii Hand Made

(Łódź, Łódź, )
Kurs Tworzenie BiŻuterii Hand Made


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Centrum Szkoleń Winner s.c.
Anna Grabowicz, Anna Krasińska
Ul. Gdańska 90
90-508 Łódź
Tel. 519141080
Mail: kontakt@cswinner.plCentrum Szkoleń Winner jest Placówką Kształcenia Ustawicznego, która prowadzi kursy, szkolenia i warsztaty zawodowe dla osób dorosłych. W swej bogatej propozycji szkoleń dostępnej na www.cswinner.pl, oferujemy także kurs TWORZENIE BIŻUTERII HAND MADE.
Biżuteria jest ozdobą każdego człowieka, dziś noszą ją i kobiety i mężczyźni podkreślając swoją oryginalność, indywidualność i charakter. Podczas 30 godzin zajęć nauczysz się jak stworzyć swój wymarzony komplet biżuterii, a także poznasz różne techniki tworzenia
i projektowania ozdób. W miłej atmosferze poszerzysz swoje umiejętności, oraz zdobędziesz możliwość dodatkowego zarobku.
PROGRAM KURSU

1. Pokaz narzędzi, materiałów, półfabrykatów do wykonania biżuterii. Przedstawienie dobrych sklepów z półfabrykatami. Gdzie sprzedawać.
2. Tworzenie samemu półfabrykatów (bigle, masa FIMO, filcowanie)
3. Biżuteria wykonana z filcu.
4. Tworzenie naszyjników (techniki).
5. Tworzenie kolczyków (techniki).
6. Tworzenie broszek (techniki).
7. Tworzenie bransolet (techniki)
8. Breloczki i zawieszki do tel. kom.
9. Biżuteria i nie tylko - tworzenie innych przedmiotów z wykorzystaniem półfabrykatów do biżuterii (ozdoby świąteczne, zakładki do książek, obrazki...
10. Wykonanie własnego kompletu.
Po ukończeniu szkolenia wydajemy Kursantom dwa dyplomy (w jęz. polskim
i angielskim) potwierdzające nabyte umiejętności oraz Zaświadczenie MEN - wydawane na mocy Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 3 lutego 2006 r. w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych, uprawniające do pracy w zawodzie.

Zajęcia odbywają się w siedzibie Centrum Szkoleń Winner przy ul. Gdańskiej 90 (lok. 1-4).
Zapewniamy profesjonalną kadrę dydaktyczną, materiały dydaktyczne oraz wszystkie produkty &#8211; wszystko w cenie kursu (550zł).
Istnieje możliwość ubiegania się o środki na odbycie szkolenia w Powiatowych Urzędach Pracy.
Zapraszamy serdecznie.Centrum Szkoleń Winner s.c.
Anna Grabowicz, Anna Krasińska
Ul. Gdańska 90
90-508 Łódź
Tel. 519141080
Mail: kontakt@cswinner.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl