Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Kurs Szybkiego Czytania i Efektywnej Nauki

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
AKADEMIA MEM zaprasza na Kurs Szybkiego Czytania i Efektywnej Nauki

Naucz się najbardziej praktycznych technik pamięciowych.
2 kursy w cenie jednego &#8211; czyli kurs szybkiego czytania i efektywnej nauki w 10 dni. Gwarantujmy kilkukrotny wzrost tempa czytania.

Wiemy, że nie masz na nic czasu, a stosy książek na twoim biurku czekają na swoją kolej. Nawet jeśli jesteś bardzo zajęty i nie znajdziesz czasu na dodatkowe ćwiczenia w domu, gwarantujemy, że uczestnicząc w kursie Szybkiego Czytania i Efektywnej Nauki zwiększysz tempo czytania przynajmniej 3 - krotnie. Ale możesz czytać nawet 10 czy 15 razy szybciej niż teraz.

Polacy czytają przeciętnie ok. 200-250 słów na minutę, gdy tymczasem nasz mózg najlepiej przyswaja informacje przeczytane w tempie - 500-1000 słów! Po ukończeniu kursu szybkiego czytania wzrasta nie tylko tempo czytania, ale polepsza się znacznie nasza koncentracja. Gwarantujemy, iż po miesiącu nauki każdy, nawet największy sceptyk, zwiększy swoje tempo czytania 3-6 krotnie!

TERAZ WYOBRAŹ SOBIE GRUBĄ KSIĄŻKĘ I ZASTANÓW SIĘ ILE CZASU TRACISZ NA CZYTANIE JEJ W PRZECIĘTNYM TEMPIE. ZAMKNIJ OCZY I POMYSL ILE WIECEJ CZYNNOŚCI MOGŁBYŚ W TYM CZASIE WYKONAĆ? POSTARAMY SIĘ BYS ODZYSKAŁ TEN CZAS!!!

Oprócz zwiększenia tempa czytania, będziesz potrafił:
-sporządzać notatki nielinearne, pracować nad projektami, planami przy pomocy Map Myśli
-uzyskiwać stan relaksu w sposób kontrolowany, przy pomocy technik pracy z oddechem i wizualizacji
-poprawić koncentrację przy jednoczesnym obniżeniu znużenia i zmęczenia polepszyć swoją zdolność przypominania i rozumienia w najlepszy z możliwych dla twojego stylu uczenia się, sposobów.
-skutecznie zapamiętywać, nie &#8222;wkuwać&#8221; lecz wykorzystywać mnemotechniki i własną wyobraźnię
opracować skuteczną technikę pracy z tekstem i czerpania z niego jak najwięcej użytecznych informacji
-zaczniesz dostrzegać cele związane z Twoim rozwojem intelektualnym i uzyskasz motywację do dalszej pracy umysłowej

KIM JESTEŚMY? Grupą doświadczonych trenerów, z 8 doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Prowadzimy zajęcia z przyspieszonej nauki, szybkiego czytania i technik pamięciowych, na kursach regularnych oraz indywidualnych.
CO NAS WYRÓŻNIA? Nie jesteśmy organizacją sieciową, z wieloma oddziałami i dziesiątkami wynajętych trenerów. Prowadzimy kursy osobiście, i chcemy, by tak pozostało. Uważamy, że ten styl pracy sprzyja budowaniu dobrej relacji z uczestnikami kursu. A także pomaga nam w motywacji. Po ukończeniu kursu zachowujemy ze sobą kontakt emailowy i telefoniczny (także osobisty), odpowiadając na pytania i pomagając w stosowaniu nowo nabytych umiejętności - gdyż odbycie kursu nie jest celem samym w sobie, celem jest rzeczywista poprawa umiejętności.

Po więcej informacji zapraszamy na mem.waw.pl

Na hasło Top-Ogłoszenia dostaniesz 276zł zniżki!

http://www.mem.waw.pl »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl