Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Kurs Podstawowy Metody Silvy

(Kraków, Kraków, )
Kurs Podstawowy Metody Silvy


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Czy zdarzyło Ci się wpaść na świetny pomysł tuż przed zaśnięciem? Albo może biegając lub relaksując się w wannie? Odpłynąłeś myślami, wyciszyłeś się i pomysł nagle się pojawił. Dominującą częstotliwością mózgu były wtedy tzw. fale alfa.

Na kursie Metody Silvy nauczysz się świadomie przebywać w stanie rozluźnienia (stanie alfa). To wartościowy i twórczy stan, który warto wykorzystać. Po co? M.in. po to, aby rozwinąć swoją intuicję, rozwiązać problem lub podjąć trudną decyzję. Którego kontrahenta wybrać? Czy kupować to auto? Na jaką uczelnię składać papiery? Czy zmieniać stanowisko? Istnieją setki dylematów i jeszcze więcej możliwych rozwiązań; Świadomie warto decydować o wyborze zapachu mydła. Poważniejsze wybory powierzmy przeczuciu.(Focus, 09.2012).

Będąc Absolwentem kursu potrafisz przywołać ten twórczy stan umysłu na zawołanie, w ciągu dnia.
Twórczość oraz intuicja to tylko niektóre z aspektów Metody Silvy.

Genialność nie jest zarezerwowana tylko dla tych z Nagrodą Nobla. To coś, co masz w sobie. Wystarczy umiejętne wykorzystanie dwóch półkul mózgowych - wyobraź sobie mecz koszykówki. Jesteś jednym z zawodników. W Twojej drużynie wszyscy biegają na jednej nodze, jedynie Ty biegasz na dwóch. Kto będzie najlepszy?

Metoda Silvy została stworzona po to, aby pomóc ludziom rozwinąć ich naturalne zdolności do nauki, uzdrawiania i posługiwania się intuicją. Jose Silva poświęcił swoje życie na badanie możliwości ludzkiego umysłu. W wyniku wieloletnich badań stworzył on program, który pomaga ludziom pozytywnie zmieniać ich życie w takich obszarach jak: kariera, finanse, zdrowie, samopoczucie i związki emocjonalne. Unikalny program kursu Metody Silvy łączy ćwiczenia na poziomie Alfa i Theta. Bazując na właściwościach ludzkiego umysłu wykorzystuje on moc twórczych wizualizacji i myśli, co w naturalny sposób zwiększa percepcję i poszerza zakres naszej świadomości.

Cele szkolenia:

- nauka relaksowania ciała
- rozwój intuicji
- nauka radzenie sobie ze stresem
- zwiększenie efektywności nauki
- rozwój umiejętności właściwego podejmowanie decyzji i rozwiązywania dylematów
- nauka metod skutecznego zapamiętywania
- zwiększenie koncentracji
- rozwój kreatywności i zdolności twórczych
- nabycie umiejętności naturalnego spania i budzenia się
- nauka pozbywania się niechcianych nawyków
- nauka usuwania fizjologicznego bólu
- koncentracja na tym czego się chce, a nie na tym, czego się nie chce
- zmiana nastawienia na pozytywne
- poprawa zdrowia
- uświadomienie sobie własnych możliwości

Adresaci szkolenia:
Szkolenie jest skierowane do wszystkich osób, którym zależy na podejmowaniu właściwych decyzji, poprawie relacji z innymi ludźmi oraz pewności siebie w czasach dużej konkurencji rynkowej. Techniki Metody Silvy to narzędzia pozwalające żyć bardziej świadomie, pomagające poznać siebie i odkryć własne możliwości.

Uczestnicy otrzymują:
- międzynarodowy dyplom Metody Silvy
- legitymację uprawniającą do bezpłatnego (tylko za opłatą organizacyjną) powtórzenia kursu podstawowego dowolną ilość razy, u dowolnego instruktora na całym świecie.

Czas trwania kursu:
Piątek (12 kwietnia) - 16.00 - 21.00
Sobota (13 kwietnia) - 9.00 - 20.00
Niedziela(14 kwietnia) - 9.00 - 18.00

Koszt szkolenia:

- 470 zł dla nowych uczestników
- 80 zł dla Absolwentów (na podstawie legitymacji)

Więcej informacji na www.mskk.pl

Dołącz do wydarzenia https://www.facebook.com/events/522644621110313/

Zgłoszenia kieruj na k.kozlinska@mskk.plSzukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl