Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Kurs Paragraf 13/46c Dla Monterów Rusztowań Nowe Terminy KursÓw, Nowe Ceny!!!

(Szczecin, Szczecin, )
Kurs Paragraf 13/46c Dla Monterów Rusztowań  Nowe Terminy KursÓw, Nowe Ceny!!!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
KURS PARAGRAF 13/46C dla monterów rusztowań
NOWE TERMINY KURSÓW, NOWE CENY!!!
Od 2008 roku przeszkoliliśmy ponad 700 monterów rusztowań. Kurs paragraf 46C jest to kurs bezpieczeństwa do pracy na wysokościach powyżej 5m wg norm norweskich. Zajęcia prowadzone są w języku polskim. Jednocześnie informujemy oraz przestrzegamy, że powstaje wiele nowym firm, które organizują kurs Paragraf46C jednak certyfikaty wydawane przez te jednostki nie są honorowane w Norwegii. Nasza jednostka certyfikująca jest jedna z najbardziej uznawanych firm szkolących w całej Skandynawii. Dlatego dajemy 100% gwarancję, że dokumenty wydane przez naszą jednostkę są honorowane przez pracodawców w całej Skandynawii.
Przygotowaliśmy dwa warianty kursu w bardzo konkurencyjnych cenach:

PIERWSZY:
Cena obejmuje: przeprowadzenie zajęć, opłata za egzamin, materiały szkoleniowe, zdjęcie w formie cyfrowej (potrzebne do karty plastikowej), wydanie certyfikatu - kartę plastikową oraz certyfikat papierowy, przerwę kawową (herbata,kawa,woda,ciastka), parking bezpłatny przy ulicy Celnej 1 w Szczecinie. Cena nie obejmuje: zakwaterowania, wyżywienia.

DRUGI:
Cena obejmuje: przeprowadzenie zajęć, opłata za egzamin, materiały szkoleniowe, zdjęcie w formie cyfrowej (potrzebne do karty plastikowej), wydanie certyfikatu - kartę plastikową oraz certyfikat papierowy- przerwę kawową (herbata,kawa,woda,ciastka). Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym z drugą osobą z kursu*, śniadanie oraz obiad**. Bezpłatny parking przy ulicy Celnej 1 w Szczecinie.
Wymagania:
Od uczestników kursu wymagamy doświadczenia w pracy na rusztowaniach min. 72 godziny lub świadectwo pracy, certyfikat, referencje potwierdzające czas trwania zatrudnienia lub zaświadczenie podpisane przez pracodawcę potwierdzające doświadczenie w zawodzie montera rusztowań lub pracy z rusztowaniami, mile widziane polskie uprawnienia montera rusztowań wydane przez IMBiGS.
Dla osób, które robiły u Nas kurs za polecenie kolegów na przyszłe kursy bonus. Poleć znajomym niech zapiszą się już dziś!!!
Zapisy oraz informacje udzielają Nasi konsultanci pod numerem telefonu 506045052 lub 918130906( od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00- 17:00).
--


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl