Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Kurs Operatora Wózków Widłowych

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Warunkiem uczestniczenia w kursie jest:

Ukończony przez uczestnika 18-ty rok życia
Wykształcenie minimum podstawowe.

Celem kursu jest:
nauka i zdobycie uprawnień zezwalających do kierowania wózkami jezdniowymi akumulatorowymi i spalinowymi z uprawnieniami do bezpiecznej wymiany butli gazowych (LPG). Warunkiem, który należy spełnić przed podjęciem pracy jest posiadanie zaświadczenia lekarskiego, które potwierdza brak przeciwwskazań do wykonywania zawodu kierowcy wózków jezdniowych akumulatorowych i spalinowych.

Kurs na wózki widłowe:
Zajęcia prowadzone są w systemie ciągłym, tzn., że osoby uczące się lub pracujące (uwzględniamy również osoby pracujące w systemie czterozmianowym) na zajęcia umawiają się z instruktorem w terminach dla nich dogodnych (również w weekendy ) .
Kurs kończy się egzaminem i wydaniem uprawnień w naszym ośrodku, lub w miejscu szkolenia (w danej firmie w której odbywa się szkolenie ).

Uprawnienia na wózki widłowe:
Wydajemy uprawnienia bezterminowe, unijne (UE) z Certyfikatem Ministerstwa Gospodarki na drukach MEN (Ministerstwa Edukacji Narodowej) na wszystkie typy wózków (podnośnikowe, unoszące, naładowne, ciągnikowe i specjalne) w języku:

polskim,
angielskim,
niemieckim.

Kursy u nas to:

Dogodne terminy, do ustalenia z kursantem lub zamawiającym,
Możliwość przeprowadzenia kursu na terenie firmy zamawiającej w całej Polsce,
Zajęcia prowadzone indywidualnie lub grupowo,
Zapisy i kursy NON-STOP, pod Nr Tel.: ( 22 ) 224&#8211;15&#8211;35 lub 501 &#8211; 651 &#8211; 076.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl