Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Kurs Na Animatora DzieciĘcego

(Kraków, Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Szkolenie odbędzie się 26 maja 2012r. (sobota) w godz. 9:00-17:00 w SP nr 4 na ul. Smoleńsk 5-7. Koszt szkolenia: 180zł.

Kim jest animator zabaw dziecięcych?
Animacja to jedna z form organizowania dziecięcej rozrywki &#8211; w żłobku, w przedszkolu, podczas urodzin, różnego rodzaju eventów oraz kinderbali. Animator to nie tylko idealny zawód dla osób, które kochają pracę z dziećmi, ale także idea...lna okazja na połączenie pasji z przyjemnością.

Kto może zostać animatorem zabaw dziecięcych?
Każdy! Wcale nie musisz być absolwentem pedagogiki, psychologii lub turystyki. Nie musisz też pracować z dziećmi na co dzień, chociaż oczywiście takie osoby też będą mile widziane. Powinieneś być natomiast osobą:

* lubiącą wyzwania, energiczną i cierpliwą,
* kochającą pracę z dziećmi,
* stawiającą na dobrą zabawę,
* znającą podstawy tańca, śpiewu i gier zespołowych.

Główne założenia i elementy kursu
Na kursie poznasz różne techniki i metody pracy z dziećmi, nauczysz się podstawowych sposobów rozwiązywania konfliktów oraz radzenia sobie z emocjami w sytuacjach kryzysowych. A w ramach &#8222;nauki poprzez zabawę&#8221; poznasz sekrety modelowania baloników zwierzaków, malowania twarzy, zabaw z chustą animacyjną oraz tunelem animacyjnym.

Po zakończeniu kursu
Każdy uczestnik kursu otrzyma materiały szkoleniowe oraz konspekty zawierające treść omawianych zagadnień. Po zakończeniu kursu masz możliwość podjęcia pracy w miniklubie w jednym z hoteli basenu Morza Śródziemnego, w Egipcie oraz na Cyprze. Firma Animator prowadzi także ogólnopolską bazę animatorów zabaw dziecięcych, którzy chcieliby najpierw spróbować swoich sił w kraju.

Skrócony program kursu:

* animator zabaw dziecięcych &#8211; kim jest i jaką spełnia rolę?
* nauka poprzez zabawę &#8211; międzynarodowe tańce animacyjne (veo-veo, music-man itd.),
* funkcje animatorów zabaw dziecięcych &#8211; czy animacja służy tylko dobrej zabawie?
* nauka poprzez zabawę &#8211; kurs skręcania balonikowych zwierzaków,
* psychologiczne podstawy animacji &#8211; czy praca animatora to moje przeznaczenie? &#8211; testy psychologiczne,
* nauka poprzez zabawę &#8211; metody pracy z chustą animacyjną i tunelem animacyjnym,
* techniki i sposoby rozwiązywania konfliktów z dziećmi &#8211; case study,
* nauka poprzez zabawę &#8211; malowanie twarzy,
* &#8222;opanowanie histeryka &#8211; sztuka pracy z trudnymi przypadkami&#8221;,
* nauka poprzez zabawę &#8211; żonglerka,
* jak zorganizować udaną imprezę dla dzieci, urodziny lub przedszkolny event &#8211; omówienie scenariuszy zabaw oraz konstruowanie własnych programów animacyjnych.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl