Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Kurs Instruktor Fitness Basic 4fit

(Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański, )
Kurs Instruktor Fitness Basic 4fit Kurs Instruktor Fitness Basic 4fit


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
INSTRUKTOR FITNESS BASIC

DLA KOGO: Kurs przeznaczony dla osób pełnoletnich, które marzą o poszukiwanym obecnie na rynku pracy zawodzie INSTRUKTORA FITNESS. Udział w kursie może wziąć każdy, kto jest pasjonatem sportu i nie ma przeciwwskazań lekarskich do wykonywania zawodu instruktora. Wymagane jest wcześniejsze uczestnictwo w zajęciach fitness.

OPIS SZKOLENIA: Jest to pierwszy krok na drodze do zdobycia kwalifikacji instruktorskich i to właśnie od niego zaczyna się przygoda z fitnessem. Kurs obejmuje przygotowanie teoretyczne i praktyczne do prowadzenia podstawowych zajęć wzmacniających, wytrzymałościowych i form mieszanych (BS, ABT, TBC). Główne zagadnienia, które zostaną omówione podczas szkolenia: muzyka i jej wykorzystanie w prowadzeniu zajęć, podstawowe i alternatywne kroki fitness, kierunki choreografii, metodyka procesu dydaktycznego, anatomia, fizjologia i biomechanika, ćwiczenia wzmacniające, cool down, podstawy stretchingu.

ZAKOŃCZENIE: Kurs kończy się egzaminem teoretycznym (anatomia i wiedza o fitness) i praktycznym (prowadzenie zajęć) &#8211; po ich pozytywnym zaliczeniu uczestnicy otrzymują tytuł Instruktora Fitness 4FIT i materiały szkoleniowe.

DODATKOWO: Uczestnikom i absolwentom szkolenia przysługuje zniżka w wysokości 10% na szkolenia specjalistyczne (nie dotyczy tylko PILATES SCHOOL), warsztaty i konwencje organizowane przez 4FIT.

TERMIN I CZAS TRWANIA: 5 zjazdów weekendowych. Terminy zjazdów są możliwe do ustalenia z całą grupą. Najbliższy termin: 1 GRUDNIA 2012, godz. 11.00 (kolejne terminy spotkań zostaną ustalone z całą grupą)

MIEJSCE: Studio Fitness & Pilates Marta Bukowska, ul. Jana z Kolna 1/S-5, Pruszcz Gdański

CENA: 950 zł (możliwa płatność w ratach)

Więcej na: www.4-fit.pl/szkoleniahttp://www.4-fit.pl »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl