Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Kurs Instruktażowy Dla KierownikÓw Wypoczynku

(Warszawa, ul.Grażyny 13/15, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
D.E.S. Pracownia Mediacji i Wspierania Rozwoju zaprasza na:
Kurs instruktażowy dla KIEROWNIKÓW WYPOCZYNKU
Program kursu realizowany jest zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 grudnia 2009 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie warunków, jakie muszą spełniać organizatorzy wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej, a także zasad jego organizowania i nadzorowania (Dziennik Ustaw Nr 218 poz. 1696).
Termin: 17 marca 2012 r. (sobota)
Opis kursu:
Kurs trwa 10 godzin lekcyjnych w skład których wchodzi 6 godzin wykładów oraz 4 godziny ćwiczeń. W trakcie trwania kursu będą Państwo uczestniczyć w zajęciach z różnej tematyki, między innymi:
&#8226; planowanie pracy wychowawczej w placówce wypoczynku
&#8226; organizacja pracy kierownika placówki,
&#8226; współpraca z kadrą w placówce,
&#8226; prowadzenie dokumentacji w placówce wypoczynku,
&#8226; bezpieczeństwo życia i zdrowia uczestników
&#8226; i wiele innych ciekawych zagadnień.
Już w dniu zakończenia zajęć otrzymują Państwo zaświadczenie o ukończeniu kursu instruktażowego dla kierowników placówek wypoczynku dzieci i młodzieży, które jest ważne bezterminowo. Druki zaświadczeń o ukończeniu kursu są zgodne z wymogami Ministerstwa Edukacji Narodowej i są ważne zarówno w kraju jak i na terenie całej Unii Europejskiej.
Ukończenie kursu kierowników kolonii daje prawo do wykonywania zawodu, jako kierownik placówki na koloniach, zimowiskach, obozach młodzieżowych organizowanych w Polsce i poza granicami RP.
Cena kursu: 90 zł
Szczegóły na stronie: www.des.edu.pl
Zapisy: pracownia@des.edu.pl lub tel.: 662 056 056, 602 177 880


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl