Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

KURS DIETETYKI CHIŃSKIEJ ; w ramach półrocznego cyklu nauki w Akademii wiedzy alternatywne

(Kraków, Kraków, )
KURS DIETETYKI CHIŃSKIEJ ; w ramach półrocznego cyklu nauki w Akademii wiedzy alternatywne


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Akademia Wiedzy Alternatywnej IDAO serdecznie zaprasza na kurs Dietetyki Chińskiej w ramach półrocznego cyklu nauki!

Jest to szkoła samoświadomości, kompendium wiedzy o zdrowym człowieku i źródło informacji o dawnych i naturalnych metodach, które pomogą poprawić jakość życia współczesnego człowieka.
Skupiamy się na dotarciu do wszystkich ludzi zainteresowanych zdrowym i bardziej świadomym życiem. Naszym celem nie jest nadawanie uprawnień, czy certyfikowanie terapeutów - jesteśmy Szkołą Zdrowia dla każdego!
Wszystkie wschodnie metody uzdrawiania oraz tradycja dawnych pokoleń wskazują na ogromną wagę świadomego doboru pokarmu.

Jedzenie to podstawa zdrowia i witalności, ale też sposób na kształtowanie naszego systemu energetycznego, zwiększanie zasobów energii cielesnej i duchowej. Każdy posiłek wpływa na nasz organizm, każdy łyk wody i najmniejszy kęs wywołuje silne reakcje wewnątrz ciała. To, co spożywasz, tworzy Cię takim, jakim jesteś.
Świadome jedzenie jest również naszym orędziem w walce z większością współczesnych chorób i problemów życia codziennego. Warto pamiętać, że nawet najlepsza kuracja lecznicza, bez wsparcia ze strony diety, często nie przynosi oczekiwanych efektów.

Dietetyka Chińska jest oparta na zupełnie odmiennych zasadach niż zachodnie, współczesne diety - bazuje bowiem na właściwościach energetycznych produktów. Jej zasady powstały dzięki praktyce i doświadczeniu setek pokoleń badaczy tego tematu. Zwraca szczególną uwagę na zrozumienie potrzeb własnego organizmu, odpowiednie dopasowanie menu do stanu naszego zdrowia i pory roku. Konsekwentne stosowanie jej założeń gwarantuje dobre samopoczucie oraz zdrowe, pełne energii funkcjonowanie do późnych lat życia.
Akademia IDAO kompleksowo podchodząc do tematu witalności i zdrowia, naucza o podstawowych zasady zdrowego, świadomego, energetycznego żywienia.

W zakres nauczania Dietetyki Chińskiej wchodzą takie tematy jak:
- uniwersalne zasady zdrowego żywienia
- podstawowe koncepcje Dietetyki Chińskiej
- podział produktów na ogrzewające, ochładzające, neutralne
- dopasowanie diety do konstytucji energetycznej (osoby o różnym typie i poziomie energii)
- smaki i ich wpływ na organizm
- kalendarz energetyczny i ogólne zasady żywienia w określonych porach roku
- odżywianie dopasowane do określonej pory roku
- proste kuracje oczyszczające
- zasady mądrego odżywiania dla wegetarian
- zasady gotowania wg Pięciu Przemian
- przepisy Kuchni Pięciu Przemian

Szczegółowe informacje dotyczące pozostałych wykładów:
http://wiedza-idao.pl/tematy_wykladow.html

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem naszej Akademii.
Zespół Akademii Wiedzy Alternatywnej IDAO


www.wiedza-idao.pl
e-mail: kontakt@wiedza-idao.pl
tel. 504 188 733 , 796 871 888, 885 697 332


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl