Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Język niemiecki dla opiekuna osób starszych

(Świdnica, Świdnica, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Do kogo skierowany jest ten kurs?

Kurs skierowany jest przede wszystkim do osób, które pragną rozpocząć prace w charakterze opiekuna osoby starszej, jednakże nie znają język niemieckiego.

Cel kursu

Celem kursu jest przede wszystkim zapoznanie jego uczestników ze słownictwem umożliwiającym im komunikację na poziomie podstawowym. W trakcie trwania kursu poruszane będą następujące kręgi tematyczne:
- człowiek,
- dom,
- praca,
- opieka w domu nad pacjentem
- życie rodzinne i towarzyskie,
- żywienie
- zakupy i usługi,
- podróżowanie,
- zdrowie,
- klimat.

Kursanci zapoznają się z elementami wiedzy i krajach niemieckiego obszaru językowego, poznają realia życia w Niemczech, panujące tam zwyczaje i obyczaje, poznają też typowe dla tego kraju potrawy.

Głównym celem kursu jest przygotowanie jego absolwentów, od strony językowej, do podjęcia pracy zarobkowej w Niemczech. Założenie to da się zrealizować głównie ze względu na ilość jednostek lekcyjnych, których jest 100, jak również na rozwinięty system powtórek po każdym dziale. W trakcie trwania kursu uczestnicy będą krok po kroku poznawać język niemiecki, jego słownictwo, wymowę i gramatykę, która to ograniczona została do niezbędnego minimum.

Dodatkowym atutem kursu jest autorski program nauczania, specjalnie dostosowany do charakteru pracy opiekuna osoby starszej, który uwzględnia przede wszystkim słownictwo i realia z zakresu opieki nad osobą starszą.

Kurs jest również realizowany na platformie e-learningowej, dzięki czemu mogą Państwo uczyć się nie wychodząc z domu, w dogodnym dla siebie czasie i miejscu.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl