Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Język Norweski za darmo przez Skype!

(Warszawa, Warszawa, )
Język Norweski za darmo przez Skype!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Ośrodek Języków Skandynawskich wprowadza nowy metodę nauczania w placówce w Szczecinie. Kurs języka norweskiego przez Skype.
Uczeń czuje się jak byłby obecny na Sali wykładowej. Transmisja jest prowadzona z Sali wykładowej. Zawsze na Sali jest od 3 do 5 uczniów + jeden lub dwóch uczniów przed monitorem komputera.

Uczeń on-line może zadawać pytania i odpowiadać na polecenia nauczyciela bez wychodzenia z domu.

Całe szkolenie będzie trwało 3 miesiące. Spotkania od godziny 18:30 do 20:00 w każdy poniedziałek, środę i sobotę. Możliwość negocjacji, co się tyczy godzin i dni w tygodniu (decyduje grupa).

Każdy uczeń w cenie kursu otrzymuje 64 godziny lekcyjne plus egzamin oraz przygotowane przez trenera materiały. Dla osób z poza Szczecina są wysyłane pocztą Polską.

Cena w lutym promocyjna, tylko 650 PLN. Możliwość rozłożenia na raty (przy tym systemie potrzebne będą skany umowy lub elektroniczny podpis).

Dwa systemy ratalne:
1. 2x0% = 325,00 PLN
2. 3x 250 PLN.

Po ukończeniu kursu, możliwość otrzymania pracy na terenie Norwegii lub Szwecji. Dzięki na pracę już otrzymało blisko 220 osób. Skorzystaj i Ty.
Obecnej chwili poszukujemy: Kucharzy i opiekunów do osób starszych. Znasz Norweski? Zgłoś swoje CV na adres: j.norweski@prokonto.pl

Szczegóły i zapisy na kurs:
1. email: j.norweski@prokonto.pl,
2. s.m.s: 532 497 453 (podają imię i nazwisko oraz miejscowość, oddzwonimy).

Uwaga. Oprócz super promocji (tylko 650 PLN za cały kurs) co 10 osoba nie zapłaci nic za kurs. Podczas 20 spotkania (na żywo) będzie wylosowana jedna osoba, która na Sali lub przez skype będzie miała zwrócone wszystkie koszta poniesiona za naukę. Taka promocja tylko w Ośrodku Języków Skandynawskich Elskov w Szczecinie. Zapraszamy.Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl