Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

JĘZYK CHIŃSKI - intensywny kurs chińskiego we wrześniu

(Kraków, ul. Kunickiego 5, Kraków, )
JĘZYK CHIŃSKI - intensywny kurs chińskiego we wrześniu JĘZYK CHIŃSKI - intensywny kurs chińskiego we wrześniu JĘZYK CHIŃSKI - intensywny kurs chińskiego we wrześniu


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
W Centrum Bajkał w Krakowie trwają ostatnie w tym roku zapisy na wakacyjny wrześniowy kurs języka chińskiego.

Przyspieszony kurs dla początkujących pozwala zrealizować pełny semestr (60 godzin akademickich) podczas jednego tylko miesiąca nauki. W miłej i bezstresowej atmosferze i mini-grupie (do 6 osób) szykbo opanujesz podstawy i rozpoczniesz komunikację w języku chińskim! Kurs prowadzony jest metodą komunikatywną już od najniższych poziomów zaawansowania.

Długość kursu: 1 miesiąc
Program semestru: 60 godzin akademickich
Termin pełnego kursu: 4.09-1.10.2012 r.
Ilość osób w grupie: 6
Koszt semestru: 750 złotych

Po ukończeniu kursu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający opanowanie języka na poziomie podstawowym.
Kurs prowadzone są metodą komunikatywną już od najniższych poziomów zaawansowania. Zajęcia prowadzą doświadczeni sinolodzy i kulturoznawcy.
Liczne i różnorodne materiały szkoleniowe oferujemy Państwu w cenie kursu (udostępniamy nowoczesne, sprowadzane z Chin, podręczniki do nauki języka).

Na zajęciach wykorzystujemy projekcje, filmy, programy komputerowe i nagrania mp3, dzięki czemu spotkania mają charakter interaktywny. Wizualizacje wycieczek po Chinach, quizy i prezentacje multimedialne są nieodłączną częścią kursu, która pozwala na kontakt z żywą współczesną mową i szybkie przyswajanie języka.
Aspekt kulturowy na zajęciach, obyczajowość i zasady savoir vivre'u w kontaktach towarzyskich i biznesowych to tzw. nauka przez asymilację, która składa się na najskuteczniejszą komunikatywną metodykę nauczania języka chińskiego.

Zajęcia prowadzą doświadczeni sinolodzy i kulturoznawcy. Rekrutacja trwa do uzyskania kompletu w grupie do 6 osób!

Wydarzenie można śledzić na Fb: https://www.facebook.com/#!/events/307225192709687/

biuro@bajkal.edu.pl
tel. 504 105 360
ul. Kunickiego 5
30-134 Kraków


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl