Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Henna - farbowanie brwi i rzęs w Centrum Szkoleń Winner

(Łódź, ul. Gdańska 90 lok. 1-4, Łódź, )
Henna - farbowanie brwi i rzęs w Centrum Szkoleń Winner


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zapraszamy serdecznie na 10 godzinne warsztaty zawodowe, które nauczą jak profesjonalnie nakładać hennę i podkreślić oprawę oka. Farbowanie włosków brwi i rzęs to bardzo popularny zabieg, z którego korzysta co druga kobieta. Jest on doskonałym rozwiązaniem dla bizneswoomen, zapracowanych i zabieganych kobiet, mam, które poświęcając czas swoim pociechom nie mają czasu na makijaż, a także osób, które posiadają jasne brwi i rzęsy, &#8222;znikające&#8221; przy braku makijażu. Zabieg ten pozwala wyglądać bardzo efektownie i naturalnie.
PROGRAM KURSU:

Przepisy BHP w gabinecie kosmetycznym
Przeciwwskazania do zabiegów farbowania brwi i rzęs
Choroby skóry i powikłania
Omówienie produktów potrzebnych do zabiegu
Przygotowanie stanowiska pracy
Przygotowanie skóry do zabiegu- demakijaż
Prawidłowa konsystencja henny
Praca henną proszkową oraz żelową
Techniki przygotowania i aplikacji henny na brwi i rzęsy
Regulacja brwi przy użyciu pincety oraz wosku kosmetycznego
Program obejmuje 10 godzin dydaktycznych.

Kurs prowadzi Pani Magdalena Przyżycka, właścicielka salonu Kącik SPA, od lat posiadająca własną praktykę i doświadczenie dydaktyczne. To cudowna, ciepła osoba, która sama ukończyła wiele kursów i która chętnie dzieli się swoją profesjonalną wiedzą.
Zapewniamy fachowo wyposażoną pracownię i wszystkie kosmetyki.
Każdy kurs kończy się bezpłatnym egzaminem, po którego zdaniu otrzymacie Państwo dyplom w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie MEN, potwierdzający nabyte umiejętności i umożliwiający pracę w zawodzie.

Zapraszamy !http://www.cswinner.pl »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl