Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Ferie z robotami RoboCAMP

(Warszawa, Warszawa, )
Ferie z robotami RoboCAMP Ferie z robotami RoboCAMP Ferie z robotami RoboCAMP Ferie z robotami RoboCAMP


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
NIETYPOWA FORMA ODPOCZYNKU DLA DZIECI W CZASIE FERII ZIMOWYCH!
ROBOTY + ZABAWA + EDUKACJA = PRZYJEMNOŚĆ!

Ferie zimowe zbliżają się dużymi krokami! Jest to czas odpoczynku dla dzieci. To jak ten czas zostanie wykorzystany, w dużej mierze zależy od Ciebie drogi rodzicu!


Z myślą o dzieciach, powstały bardzo interesujące kursy RoboCAMP &#8211; za pomocą klocków LEGO dzieci konstruują i programują stworzone na kursach roboty, a to wszystko pod okiem profesjonalnej kadry! Dzieci pracują w grupach 2-3 osobowych, co ułatwia im nawiązywanie kontaktu, rozwija niezbędne w tym wieku umiejętności pracy w zespole oraz uczy komunikacji w grupie.

Kursy Robo CAMP są tak zaplanowane, że oprócz konstruowania i programowania, zdobywa się na nich wiedzę z zakresu matematyki, fizyki, robotyki oraz informatyki. Warsztatowy charakter kursów RoboCAMP powoduje, ze te trudne dziedziny nauki stają się łatwo przyswajalne przez dzieci i trwale zapamiętywane!
Dzięki naszym kursom, mogą Państwo połączyć dwie rzeczy &#8211; zabawę oraz zdobywanie wiedzy!

Każde dziecko może zapisać się na kurs RoboCAMP &#8211; dzieci, które jeszcze do tej pory nie uczestniczyły w zajęciach, a także te, te, które już wcześniej w zajęciach brały udział.
Nasz program jest na tyle szeroki i elastyczny, że każde dziecko odnajdzie na zajęciach coś dla siebie! Dzięki przygotowaniu szerokiego programu, na który składa się kilka poziomów w zależności od wieku i stopnia zaawansowania, dzieci, które ukończyły jeden kurs, automatyczne przechodzą na kolejny, wyższy poziom.
Dzięki temu dzieci mają możliwość na kursach RoboCAMP ciągle się rozwijać!

Ta interesująca przygoda ze światem klocków LEGO jest dla wszystkich dzieci w wieku
od 6 do 13 lat! Państwa dzieci mogą wybrać kurs - Ferie Młodego Konstruktora (dzieci w wieku 6-7lat) oraz Ferie Młodego Inżyniera (dzieci w wieku 8-13 lat).

Dzieciom młodsze (6-7lat), które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z robotami, będą budowały najprostsze modele robotów &#8211; jest to poziom I. Bardziej zaawansowane dzieci będą konstruowały roboty nieco trudniejsze na poziomie II!
Analogiczna jest sytuacja w przypadku dzieci starszych (w wieku 8-13 lat). W zależności od stopnia zaawansowania można zapisać się na poziom I albo II.

Nasza oferta kursów RoboCAMP jest bardzo innowacyjna i stawia na rozwój dzieci. Warsztaty pozwolą uwolnić ogromne pokłady wyobraźni dzieci oraz pozwolą przyswoić im wiedzę, która przyda im się w dalszym rozwoju.

W ramach zajęć oferujemy uczestnikom: posiłki, materiały dydaktyczne, opiekę wykwalifikowanej kadry oraz świetlicę.

Szczegóły dotyczące zapisów znajdziecie na:


http://www.robocamp.pl »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl