Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

FIT DANCE dla dzieci 4-7 lat - nowa grupa od kwietnia!

(Wrocław, Wroclaw, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
FIT DANCE dla dzieci 4-7 lat - nowa grupa od kwietnia!

Taneczna wiosna w Akademi Dom Tańca Pałacyk!

Energiczna zabawa przy latynoskiej muzyce dla najmłodszych. Będziemy tańczyć merenguę, cha-chę, salsę, reggeaton, ale przede wszystkim - będziemy dobrze się bawić w grupie. Zajęcia mają na celu rozwinąć poczucie rytmu u dziecka, nauczyć jak współpracować z innymi i pokazać jak w wesoły sposób można spędzać czas. Luźna forma zajęć sprawia, że są one idealne na początki tanecznej kariery ;).
To idealna okazja, by wyrobić koordynację ruchów - te zdolności przydadzą się Twojemu dziecku nie tylko na parkiecie !! Nauka i świetna zabawa w jednym. :)

Dzieci pracują w małych, kameralnych grupach do 8-miu uczestników.
Zajęcia specjalnie dla małych tancerek i tancerzy prowadzi Agata Boruta - Kreatywny instruktor Zumby, studentka communication design i konferansjerka. Przygodę z tańcem rozpoczęła na zajęciach tańca brzucha u bardzo doświadczonych trenerów: Anny Ossowskiej i Zadiela Sasmaza. Brała udział w licznych pokazach i warsztatach tańca orientalnego. Zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tanecznym organizowanym przez Szkołę Grażyny Potockiej w konkurencji "taniec brzucha". Swoje umiejętności rozwijała na regularnych zajęciach new age i dancehall w Braterstwo Stylu Dance Studio pod okiem Kamila Świątka i Olivii Lucedarskiej.

Terminy:
czwartki 16:30 od 25.04.2013
Cena:
72 zł za karnet (4 zajęcia plus piąta gratisowa lekcja na inną technikę)

Zapisy i rezerwacja miejsc pod numerami:
0693 693 396, 0609 21 58 96
lub mejlowo: sekretariat@webpark.pl

Akademia Dom Tańca Pałacyk
ul. Kościuszki 34Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl